En
تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1398
کد 6118

بخشدار مرکزی تهران: روستا نماد اقتصاد مقاومتی و مولد کسب و کار مبتنی بر شاخص های بومی است

تحریریه خبر- بخشدار مرکزی تهران ضمن اشاره به دستیابی به توسعه پایدار، افزود: روستا نماد اقتصاد مقاومتی و مولد کسب و کار است که بر شاخص های بومی- محلی استوار گردیده است.
به گزارش بخشداری مرکزی تهران، "حسین سروری" ضمن تبریک روز ملی روستا و عشایر ، گفت: این روز فرخنده فرصتی است مناسب تا  از زحمات مردم خدوم روستا که در راه تولید ، کارآفرینی و توسعه کشور مرارت های بی حد و حصری را تقبل نموده اند تجلیل نموده و ایستادگی و پشتکار این عزیزان را سرلوحه خود قرار دهیم.
بخشدار مرکزی روستا را مهد فرهنگ و تمدن و مشاهیر و مفاخر نامدار خواند و گفت: روستا خاستگاه زنان و مردان شریف و بی ادعایی است که با بهره مندی از مواهب خدادادی نظیر کوه، دشت و صحرا، جنگل و دریا  ، طبیعت ناب و اراضی زراعی و باغی ، در سایه همت والا و تلاش صادقانه چون نگاهبانانی امین، حافظ محیط زیست و فرهنگ و ارزش های ملت اند.
وی ادامه داد: روستاییان و عشایر به منظور دستیابی به توسعه پایدار و محیط زیستی ایمن حراست از فرهنگ و ارزش های روستایی و عشایری را عهداه دار و حافظ و میراث داران مرز های جغرافیایی، فرهنگی و معنوی  کشور عزیزمان ایران هستند و بر ماست که ایثارگری ها و فداکاری ها این انسان های بزرگ را ارج نهیم و از خدمات ارزنده مردم روستا تجلیل نماییم.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط بخشداری مرکزی فرمانداری تهران
  • تعداد بازدید 35