En
تاریخ : يکشنبه 9 آذر 1393
کد 610

استقرار فضای آرامش در کشور حاصل تلاش دولت و همراهی مردم است

مشاوراستاندار ومدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تهران گفت: استقرار آرامش درفضای عمومی کشور حاصل تلاش دولت تدبیر و امید و همراهی و همدلی مردم در یکسال اخیر است.
علیرضا مهدوی شاهرودی' روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: استقرار فضای امید و آرامش در جامعه منجر به آن شده تا در حوزه اقتصاد و تولید نیز شاهد رونق و ثبات خوبی باشیم و امیدواریم این فضا استمرار داشته باشد.

وی افزود: فضای فرهنگ وهنر نیز دریکسال گذشته بازتر از قبل شده و سخت گیریهای بی مورد در این حوزه از میان برداشته شده است که باید همه این ها را به فال نیک گرفت.

مهدوی با بیان این مطلب که اتکا به مردم درهشت سال گذشته تنها در قالب شعار و به شکل سمبلیک بوده است، تاکید کرد: دولت یازدهم عملگرایانه مردم را به عرصه های مختلف وارد کرد.

مشاوراستاندارتهران با اشاره به این مطلب که درهشت ساله گذشته، درمجموع 36 مجوز برای سازمان های مردم نهاد صادرشده بود، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید تاکنون بالای 140 مجوز برای این سازمان های مردمی صادر کرده است که روند مناسبی است.

وی در ادامه روند مذاکرات ایران و گروه 1+5 را مورد اشاره قرارداد و بیان داشت: نتیجه مذاکرات هسته ای یکسال گذشته تبلورعزت و اقتدار برای ایران اسلامی بود چرا که ما در سنوات گذشته بخصوص درهشت سالی که پشت سر گذاشتیم، هیچ توفیقی بدست نیاورده بودیم و تنها حاصل مذاکرات، فشار و تحریم روی تحریم بود که به ملت ایران تحمیل شد.

مهدوی تلاش یکساله تیم مذاکره کننده کشورمان با گروه 1+5 را مورد تاکید قرارداد و تصریح کرد: حاصل این مذاکرات به تایید رهبرمعظم انقلاب هم رسید و ایشان به دفعات اشاره داشتند که این تیم، افراد دلسوز و منطقی را در خود جای داده و مورد حمایت هستند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران با اشاره به نزدیکی ایام اربعین حسینی، ضمن تسلیت این ایام اظهارداشت: اربعین سرور و سالار شهیدان فرصت مغتنمی است تا هرکس به سهم خود درهرچه با شکوه تر برگزار شدن این ایام نقشی را ایفا کند تا شاهد ترویج شور حسینی در جامعه باشیم.