En
تاریخ : چهارشنبه 3 مهر 1398
کد 6026

بازدید معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری تهران از روستای جعفرآبادباقراف بخش آفتاب

تحریریه - معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران و بخشدار آفتاب به همراه دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای جعفر آباد باقراف ازاین روستا بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی بخشداری آفتاب، "نظام ملکشاهی" معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری تهران به همراه "حسین مطلبی نژاد" بخشدارآفتاب ضمن بازدید میدانی از روستای جعفرآباد باقراف و کارگاه های کارآفرینان این روستا(دهکده برنز) معضلات و مشکلات موجود در سطح روستا و مسائل مربوط به کارآفرینان را بررسی نموده و در راستای مرتفع شدن مشکلات، قول مساعدت و همکاری داد.
به گفته "عشرت قربانی" دهیار روستای جعفرآباد باقراف: این روستا با تلاش مردم سخت کوش در مسیر توسعه و رونق تولید در حرکت است و با وجود کارآفرینان و تولیدگران صنعتی که در این روستا مشغول فعالیت هستند هیچ فرد بیکاری در این روستا وجود ندارد و دهکده برنز این روستا زمینه اشغال تمامی مردم روستا را فراهم نموده است. کارگاه های تولیدی برنز این روستا ، محصولات خود را به سراسر کشور برای استفاده هموطنان عرضه می نمایند ولیکن در راستای حرکت خود به سوی تولید دغدغه هایی دارند که با پیگیری دهیاری و شورای روستا و با همکاری مسوولین بخش و شهرستان به حمد الله رسیدگی خواهد شد.
گفتنی است روستای جعفرآباد باقراف از توابع بخش آفتاب شهرستان تهران است که طبق سرشماری سال95 دارای 647 نفر جمعیت است که 427 نفر ایرانی و 220 نفر تبعه کشور افغانستان می باشند.

انتهای پیام/


  • نوشته شده
  • توسط بخشداری آفتاب فرمانداری تهران
  • تعداد بازدید 91