En
تاریخ : چهارشنبه 27 شهريور 1398
کد 5963

نوای روح بخش اذان همزمان با مهرماه در مدارس طنین انداز خواهد شد

تحریریه خبر- کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران: عطرافشانی نمازخانه های مدارس در دهه آخر شهریور ماه و اقامه با شکوه نماز جماعت در روز اول مهر در مدارس شهر تهران در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران با اعلام این خبر گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و پاسداشت هفته دفاع مقدس و با رعایت شان و منزلت ایام سوگواری سالار شهیدان حفظ سنت حسنه عطرافشانی و آماده‌سازی و آراستگی نمازخانه مدارس در دهه آخر شهریورماه با همکاری دانش آموزان و همکاران واحدهای آموزشی در قالب پروژه مهر در حال انجام است تا امر مهم اقامه نماز و پخش نوای ملکوتی اذان با شکوه تر از سال قبل اقدام اجرا گردد.
عبدالرسول کریمی افزود: بازگشایی مدارس همراه با اقامه نماز در اولین روز سال تحصیلی با حضور ائمه جماعت روحانی  و فرهنگی انجام خواهد شدکه این فعالیت فرصت مغتنمی است تا به واسطه حضور مستمر دانش آموزان در نمازخانه ها، شاهد ارتقا جایگاه نمازخانه ها بوده و برنامه های عبادی و پرورشی متنوعی در این مکان مقدس باشیم.
کریمی اظهار داشت: یکی از ساحت های تربیتی سند تحول بنیادین ، ساحت تربیتی اعتقادی، عبادی و اخلاقی است و یکی از مهمترین فعالیت های این ساحت ، اقامه نماز جماعت می باشد که از اولین روز بازگشایی مدارس مورد تاکید می باشد.
کریمی خاطر نشان کرد: با توجه به سه منشور نورانی قرآن، عترت و نماز اولویت اصلی حوزه پرورشی می باشد.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 8