En
تاریخ : چهارشنبه 20 شهريور 1398
کد 5911

رئیس سازمان تاکسیرانی تهران از آمادگی این سازمان برای آغاز سال تحصیلی جدید و رونمایی از برچسب سرویس مدارس با حضور فرماندار تهران خبر داد

تحریریه خبر- رئیس سازمان تاکسیرانی تهران با اعلام آمادگی برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید گفت: جایگاه پروانه تخصصی شرکت‌های حمل‌ و نقل دانش‌ آموزی در سازمان تاکسیرانی شهر تهران ارتقا یافته است و برچسب های سرویس مدارس در هفته آینده طی مراسمی با حضور فرماندهی محترم نیروی انتظامی و پلیس راهور، فرماندار تهران و مسئولین آموزش پرورش  رونمایی  خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "علیرضا قنادان" مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در کارگاه آموزشی پیمانکاران و رانندگان سرویس‌های حمل‌ونقل دانش‌آموزی که با مشارکت پلیس راهور تهران بزرگ برگزار شد، از تغییر نوع نگاه و رویکرد این سازمان به شرکت‌های پیمانکار حمل‌ونقل دانش آموزی خبر داد.
وی در این  کارگاه،  ناوگان حمل‌ونقل دانش‌آموزی را از دو جهت  در حوزه حمل‌ونقل شهری حائز اهمیت دانست و گفت: نکته اول آن که در شروع سال تحصیلی و آغاز پیک اصلی ترافیک شهری، شرکت‌های حمل‌و نقل دانش آموزی، نقش بسیار مهم و موثری در کاهش ترافیک شهری دارند و نکته حائز اهمیت دیگر، مسافرین آنهاست که نسبت به مسافرین معمولی از اهمیت بالاتری برخوردارند.
قنادان با اشاره به اینکه نوع نگاه سازمان طی سال‌های اخیر به شرکت‌های پیمانکاری تغییر کرده است و دورنمای فعالیت سازمان تاکسیرانی در حوزه حمل و نقل دانش آموزی حرکت به سمت ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات شرکتهای حمل‌ونقل دانش‌آموزی با پروانه تخصصی و به رسمیت شناختن نقش این شرکت‌ها به عنوان ارکان حمل و نقل شهری خواهد بود این نکته را عنوان کرد: در حال حاضر پروانه‌های این شرکت‌ها به عنوان یک پروانه تخصصی شناخته می شود.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به پیشرفت در حوزه عملکردی شرکت های حمل و نقل دانش آموزی نسبت به سال های گذشته، گفت: برای اولین بار در نیمه شهریور ماه حدود 50درصد از ناوگان رانندگان صلاحیت سنجی شده اند و برچسب های آنان در هفته آینده طی مراسمی با حضور فرماندهی محترم نیروی انتظامی و پلیس راهور، فرماندار تهران و مسئولین آموزش پرورش  رونمایی  خواهد شد. نکته حائز اهمیت آن است که امسال درخصوص ارائه برچسب ها سختگیری بیشتری اعمال خواهد شد.
قنادان درخصوص ارائه خدمات رفاهی سازمان تاکسیرانی به رانندگان ناوگان حمل و نقل دانش آموزی خبر داد و گفت: امسال سازمان تاکسیرانی خدمات جدیدی مانند ارائه لاستیک به نرخ دولتی، بهره مندی از مزایای  بیمه درمان  تکمیلی و استفاده از برخی تسهیلات باشگاه رفاه تاکسیرانان را برای رانندگانی که برچسب سرویس مدرسه دریافت می نمایند، در نظر گرفته است.
در پایان قنادان با اشاره به رویکرد حمایتی و پشتیبانی ناوگان حمل و نقل دانش آموزی از سیستم آموزشی کشور، از مسئولین شرکت های پیمانکاری خواست تا حساسیت های فرهنگی و تربیتی دانش آموزان را درک کرده و اخلاق و رفتار رانندگان حمل و نقل دانش آموزی، الگویی مناسب برای دانش آموزان باشد.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 113