En
تاریخ : چهارشنبه 20 شهريور 1398
کد 5901

معاون امور بازرگانی تهران از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت‌‌افزار در پنج نقطه شهر تهران خبر داد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: این نمایشگاه‌های عرضه مستقیم نوشت‌‌افزار در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری با محوریت و هماهنگی اتاق اصناف تهران برگزار و در پنج نقطه تهران شامل پارک ارم، بوستان گفت‌وگو، حکیمیه تهرانپارس، خاوران و بوستان ولایت دایر است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "مجتبی شیرقاضی" افزود: به طورکلی در این نمایشگاه‌ها دفترچه‌های دانش‌آموزی با نرخ دولتی و دیگر اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان در آستانه بازگشایی مدارس با تخفیف ویژه عرضه می‌شود.
وی افزود: استان‌ها تا ۲۵ شهریور ماه سال جاری مهلت دارند نسبت به جذب این دفترچه‌ها و همین‌طور تزریق در شبکه‌های منتخب توزیع اقدام کنند.
شیرقاضی اظهار کرد: این دفترچه‌ها از مسیر کمیته امداد و سازمان بهزیستی، نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت‌افزار، واحدهای مجاز عرضه کتب درسی و بخشی هم از طریق اتحادیه‌های کارگری، کارمندی و تعاونی فرهنگیان توزیع خواهد شد.
وی گفت: قیمت دفتر ۴۰ برگ یک هزار و ۷۰۰ تومان، ۶۰ برگ دو هزار و ۵۰۰ تومان، ۸۰ برگ سه هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۰۰ برگ چهار هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است. معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران افزود: به طورکلی در مرحله نخست دو میلیون دفترچه دانش آموزی برای توزیع در سطح این استان پیش بینی شده است.
وی در ادامه یادآورشد نتیجه اینکه با احتساب هر دانش‌آموز پنج جلد دفترچه ۵۰۰ هزار جلد سهمیه در این مرحله به استان تهران اختصاص می‌یابد که باید تا ۲۵ شهریور ماه سال جاری دفترچه‌های مزبور جذب و در شبکه‌های منتخب تزریق شود.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 7