En
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1398
کد 5659

انجام موفقیت‌آمیز تست گرم خط هفت مترو

تحریریه خبر- مدیر عامل متروی تهران از انجام موفقیت آمیز تست گرم نیمه شرقی خط هفت مترو خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، علی امام صبح امروز در حاشیه مراسم تست گرم نیمه شرقی خط هفت مترو با بیان این که در مرحله قبل از افتتاح آخرین هماهنگی‌ها انجام شده و قطار با سیگنالینگ فعال در مسیر خط حرکت می‌کند گفت: تست گرم در واقع شبیه سازی شرایط واقعی است تا اگر مشکلاتی باقی مانده باشد در این مرحله نمود پیدا کرده تا بتوانیم قبل از افتتاح مشکلات را حل کنیم.
وی با بیان این که این تست در نیمه شرقی خط هفت به طول ۸.۵ کیلومتر از ایستگاه بسیج تا مهدیه انجام شد گفت: با افتتاح ایستگاه بسیج کل ۲۲ کیلومتر خط هفت از مبداء بسیج به سمت میدان صنعت بهره‌برداری می‌شود.
امام با بیان این که براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از مهرماه، هر ماه یک ایستگاه افتتاح می‌شود افزود: تا آخر امسال شش ایستگاه دیگر وارد مدار بهره‌برداری شده و مابقی ایستگاه‌های خط هفت در سال آینده افتتاح خواهند شد.
وی با بیان این که در تلاش هستیم که هیچ ایستگاهی بدون تجهیزات افتتاح نشود اظهار کرد: ۹۴ دستگاه پله برقی برای خطوط چهار و هفت خریداری شده وبه تدریج نصب می‌شود.
امام با اشاره به سیستم نوین "مهپاش" در هواساز ایستگاه محمدیه گفت: این یک روش نوین برای تهویه بهتر هواست که برای اولین بار در ایستگاه مترو محمدیه استفاده می‌شود.
وی با اشاره به تست گرم موفقیت آمیز خط هفت افزود: به زودی ایستگاه مترو بسیج و مهدیه وارد مدار بهره برداری می‌شوند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 2