En
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1398
کد 5657

اصل در مدرسه محوری توانمندسازی مدیران و دیگری نظارت دقیق است

تحریریه خبر- جلسه پروژه مهر منطقه 11 با حضور مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، جلسه پروژه مهرمنطقه 11 با حضور فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ، ثقفی مشاورمدیرکل ورئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل شهر تهران ، عدالت آذر رئیس اداره طرح و برنامه اداره کل ، لونی مدیرآموزش وپرورش منطقه 11و کارگروه های پروژه مهرمنطقه  با موضوع بررسی روند پروژه مهر98 در سالن کنفرانس البفا این منطقه برگزار شد.
در ابتدای جلسه لونی مدیر آموزش وپرورش منطقه 11، ضمن خیرمقدم به مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران و هیئت همراه و تبریک دهه ولایت، گزارشی از روند پروژه مهر98 در آموزش و پرورش منطقه 11 و فعالیت های انجام شده در کارگروه ها را بیان نمود.
در ادامه فولادوند ضمن تبریک اعیاد ذی الحجه وتشکر از تلاش وکوشش همکاران در پروژه مهر98 اظهار داشت: پروژه مهر یک پروژه ملی و بسیار مهم است  که در حال تدوین و اجراست و همه نهادها و سازمان ها در آن نقش دارند وی همچنین افزود: کارگروه ها به نحو احسن کار خود را انجام داده اند فقط در حوزه نیروی انسانی می بایست با همکاری و همدلی کار را پیش برد و مشکل را حل نمود.
فولادوند در ادامه بیان داشت:تمام فضاهای مدارس در تابستان باید مورد بازبینی و کارشناسی دقیق و مناسب قرار گیرد تا از خسارت های احتمالی در طول سال تحصیلی جلوگیری شود
مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران تاکید نمود:بحث مالی مدارس و مدیران مورد توجه دقیق معاونت پشتیبانی ،حراست و ارزیابی عملکرد قرار گیرد تا از تخلفات احتمالی و حیف و میل بیت المال جلوگیری شود
فولادوند ، با تاکید بر دقت در انتصاب مدیران مدارس اشاره داشت:اصل در مدرسه محوری توانمندسازی مدیران و دیگری نظارت دقیق است.
شایان ذکر است در این جلسه مسئولان کارگروه های پنج گانه پروژه مهر منطقه 11، گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده را ارائه ، و در این زمینه بحث وتبادل نظر شد.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 2