En
تاریخ : يکشنبه 21 ارديبهشت 1393
کد 56

هر کدام از مناطق تهران در حد یک شهرستان هستند

اسمعیل وند عنوان نمود : با تدبیر دولت، ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی طی چند ماه گذشته فعالیت‌های علمی و کارشناسی به جایگاه خود بازگشته است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، احمد اسمعیل‌وند معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری تهران در مراسم معارفه خود با انتقاد از بی‌تدبیری‌های دولت گذشته، تصریح کرد: بی‌تدبیری و مسائلی که از جریان انحرافی نشات گرفت ملت را دچار آشفتگی کرد و باید با برنامه‌ریزی، وحدت و همدلی همه گروه‌ها این مسئله حل و فصل شود.
وی عمل به قانون اساسی و ظرفیت‌های آن را عامل پیشرفت کشور در آینده خطاب کرد و گفت: اگر به قانون اساسی و تمام ظرفیت‌های آن عمل کنیم یکی از ایده‌آل‌ترین نظامات را در دنیا خواهیم داشت.
اسمعیل‌وند با اشاره به اینکه عدم توجه به برنامه‌ریزی در کشور موجب خسارات زیادی شده است عنوان کرد: با تدبیر دولت، ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی طی چند ماه گذشته فعالیت‌های علمی و کارشناسی به جایگاه خود بازگشته است.
معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار تهران با بیان اینکه 12 درصد جمعیت کشور در استان تهران و 10 درصد جمعیت کشور در شهرستان تهران حضور دارند، اظهار کرد: شاخص‌ها نشان می‌دهد که وضعیت مطلوبی در شهر و استان تهران وجود ندارد.
به گفته وی افزایش زندانیان زن و زندانیان زیر 20 سال به حدود 20 درصد رسیده است و تلفات درون شهری و برون شهری بیش از تلفات در هر سال دوران هشت سال جنگ تحمیلی بوده است.
اسمعیل‌وند ادامه داد: وضعیت اداری مالی در استان نیز نشان می‌دهد که وضعیت اداری شهرستان با جمعیت و شاخص‌ها وجود ندارد و فرمانداری تهران که جمعیت 10 درصدی کشور را مورد توجه قرار می‌دهد، تنها 60 الی 70 نیرو دارد.
معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار تهران با اشاره به اینکه فرمانداری در هیچ یک از مراکز اداری – سیاسی مناطق مختلف تهران دارای نقطه مشخصی نیست عنوان کرد: هر کدام از مناطق تهران در حد یک شهرستان هستند و باید با ایجاد پایگاه اداری و سیاسی در مناطق مختلف شهرداری تهران اقدام کنیم.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 298