En
تاریخ : يکشنبه 11 آبان 1393
کد 539

پیکرمطهر 45شهیدگمنام صبح روز عاشورا در تهران تشییع خواهد شد

فرمانده تیپ نیرو مخصوص حضرت زهرا (س) از تشییع پیکر مطهر 45شهید سرافراز و گمنام همزمان با روز13آبان و عاشورای حسینی در پایتخت خبر داد.
سرهنگ پاسدار سید علی بنایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با روز استکبار ستیزی، مراسم تشییع و وداع با شهدای والامقام گمنام از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح روز عاشورا از کنار لانه جاسوسی سابق آمریکا (خیابان طالقانی) تا میدان امام حسین (ع) انجام خواهد شد.

به گفته وی بعد ازاین مراسم پیکر مطهر شهدا به مرکز شهدای کشور انتقال خواهند شد ضمن آنکه درمورد محل خاکسپاری این شهدای عزیز فعلا تصمیم گیری نشده است.

فرمانده تیپ نیرو مخصوص حضرت زهرا(س) ادامه داد: پیکر این شهدا ظهر تاسوعای حسینی از زنجان به تهران منتقل خواهدشد و تدابیر خوبی برای مراسم تشییع این عزیزان سرافراز صورت گرفته است.

سرهنگ بنایی درپاسخ به سوال ایرنا گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای درمورد شب وداع با این شهدای سرافراز در نظر گرفته نشده است.

وی اظهارداشت: این شهدا در عملیاتهای قادر، والفجر چهار و هفت به شهادت رسیده اند و پیکر مطهر آنان چهار روز گذشته از منطقه غرب کشور و از مرزهای تمرچین، ایرانشهر، پیرانشهر آذربایجان غربی وارد کشور شده است.