En
تاریخ : يکشنبه 30 تير 1398
کد 5352

ویژه انتخابات/فرماندار تهران خواستار مشارکت بیشتر مردم بویژه جوانان در برگزاری انتخابات شد

تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران ضمن دعوت از جوانان به مشارکت در برگزاری انتخابات افزود: ما 91 هزار نفر را باید در انتخابات امسال ساماندهی کنیم و هر شعبه انتخاباتی یک فرمانداری کوچک است که شما جوانان علاقمند و تحصیلکرده باید بیایید و در محورها و بحث های انتخاباتی مشارکت نموده و نحوه ی اجرا و برگزاری انتخابات را به شور بگذارید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "عیسی فرهادی" در جلسه شورای مشورتی جوانان شهرستان تهران ضمن اشاره به ایجاد سهم بسزای جلسات شورای مشورتی جوانان در ارتقاء ویژگی های ذاتی جوانان، افزود: حضور در جمع جوانان شهرستان تهران، خودباوری جوانان را پرورش داده ، جوانانی که میتوانند در زمینه ارتقاء مهارت های زندگی اعضای جامعه نقش بیافرینند.
وی به شرایط سخت کشور و تلاش استکبار جهانی برای به زانو درآوردن ایران اسلامی اشاره کرده و گفت: برخلاف بدقولی های آمریکایی ها که خواستار منزوی شدن ما بودند این اتفاق نیافتد و این بدقولی چهره منحوس آمریکا را بیش از پیش آشکار  و حقانیت ایران را اثبات کرد.
 وی ادامه داد:  قدرت ایران اسلامی برگرفته از قدرت مردم بویژه جوانان این مرزو بوم است ، هر جایی که مردم در صحنه بودند باعث ادامه ی پویایی انقلاب شد. وحدت ملی ما را هیچ بحثی نتوانست از بین ببرد، تحریم ها، جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس، جنگ های اقتصادی و موضوع  برجام و ...
فرهادی به ایستادگی مردم در مقابل متجاوزان و زورگویان اشاره کرد و ادامه داد: مردم ما با اعتماد به مسوولین و مقابله با استکبار از بحران و توطئه دشمنان بار دیگر عبور خواهند کرد و با حفظ وحدت ، بویژه در بحث انتخابات امسال ، مشت محکم دیگری را بر دهان استکبار خواهند زد و خروجی حاصل از انتخابات امسال قطعاً منجر به خیر و برکت کشور و بالندگی جوانان این سرزمین خواهد شد.
فرماندار تهران ضمن دعوت از جوانان به مشارکت در برگزاری انتخابات افزود: ما 91 هزار نفر را باید در انتخابات  امسال تهران ساماندهی کنیم و هر شعبه انتخاباتی یک فرمانداری کوچک است که شما جوانان علاقمند و تحصیلکرده باید بیایید و در محورها و بحث های انتخاباتی مشارکت نموده و نحوه ی اجرا و برگزاری انتخابات را به شور بگذارید.
فرماندار تهران همچنین از نظرات ، پیشنهادات ، پیگیری و  اقدامات جوانان شهرستان تهران در راستای حل مسائل اساسی جامعه که از دغدغه های همه افراد جامعه است تقدیر کرد و افزود: جوانان باید مطالبه گر باشند و با امید  در مسیر تعالی جامعه ای که متعلق به آن ها است پیش روند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 28