En
تاریخ : سه شنبه 11 تير 1398
کد 5033

چهار نقطه حادثه خیز روستای هاجر آباد تهران بررسی شد

تحریریه خبر- دهیار روستای هاجر آباد از جلسه امروز خود و بازدید میدانی معاونت ترافیک شهرداری منطقه ی ۱۳ در جهت تخیص اعتبار و رفع چهار نقطه حادثه خیر راه روستایی خبرداد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، الهه کرمی با بیان اینکه تنها راه روستایی به علت نا ایمن بودن برخی نقاط آن باعث شده که برخی هموطنان کشته و زخمی شوند گفت: این راه روستایی از مقابل پارک سرخه حصار آغاز و با گذشت هفت کیلومتر به روستاهای همه سین و هاجر آباد خواهد رسید.
وی با بیان اینکه درجسله ای با شهرداری ناحیه چهار- منطقه 13 اطلاعات و نقاط حادثه خیر آن مطرح شد خاطر نشان کرد: این موضوع را از طریق اداره کل حریم استانداری مطرح تا اعتباری به این منظور لحاظ شود.
دهیارروستای هاجرآباد ادامه داد: در نشست با شهرداری برای این طرح یک میلیارد تومان بودجه مصوب شد که بیش از 100 ملیون تومان آن مربوط به طلب گذشته و بیش از 880 میلیون تومان برای اجرای این طرح صرف خواهد شد.
کرمی با اشاره به اینکه هم اکنون می بایست ابلاغ اداره کل حریم انجام شود گفت: با معرفی پیمانکار کار آن تا 2 ماه دیگر آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه در صدد هستیم تا از طریق فرمانداری اعتباری برای روکش آسفالت جاده ای این منطقه داشته باشیم گفت: در حال حاضرآسفالت این روستا از پیچ مترو به سمت روستاها کیفیت نامرغوبی دارد که پس از رفع نقاط حادثه خیز به دنبال رفع این مشکل خواهیم بود.
روستای هاجرآباد در شرق تهران و در منطقه 13 واقع شده که جمعیت مهاجر و ساکن آنها طبق سرشماری 680 نفر است.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 255