En
تاریخ : چهارشنبه 29 خرداد 1398
کد 4887

نخستین جلسه ستاد تنتظیم بازار شهرستان تهران برگزار شد

تحریریه خبر- نخستین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تهران با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندرای ، بخشدار مرکزی ، کن و آفتاب و ادارات متولی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران،"ابوطالب فرنیاپور" در این جلسه ضمن گرامی داشت هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: تامین امنیت غذایی یکی از وظایف مهم این نهاد است که امیدوارم در این فعالیت موفق باشند.
وی با بیان اینکه در این جلسات مباحث و نقطه نظرات هریک از اعضای در جهت تامین امنیت غذایی مطرح می شود گفت: در این نشست ها درصدد هستیم تا تصمیمات و مصوبات خوبی اتخاذ شود تا بتوان با همفکری اعضا اجرایی شود.
معاون فرماندار تهران ادامه داد: تامین مایحتاج عمومی مردم از وظایف این ستاد در سطح استان وشهرستان است که  ما باید در این نشست ها موضوعات قابل طرح را پیگیری و رضایتمندی مردم را به وجود آوریم.
فرنیا پور ادامه داد: در این جلسات می بایست اقداماتی را در جهت رفع نیاز های مردم برداشته و کالاهای مورد نیاز مردم را تامین کرد.
نخستین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تهران با حضور احمد صابری بخشدار کن، حسین سروری بخشدار مرکزی،حسین مطلبی نژاد بخشدار آفتاب، جبرئیل برادری رئیس جهاد کشاورزی شهرستان تهران و جمعی از دستگاههای شهرستان در فرمانداری تهران برگزار شد.
انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 55