En
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398
کد 4763

ساماندهی صحیح و رضایتمندی کامل در زمان ثبت نام دانش آموزان ایجاد خواهد شد

تحریریه خبر- فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در جلسه هم اندیشی کارشناس مسئولان ارزیابی عملکرد مناطق 19 گانه شهر تهران بیان نمود: مسئولان ارزیابی عملکرد حافظان کیفیت، قانون و مقررات در آموزش و پرورش هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، وی با بیان اینکه مسئولان ارزیابی عملکرد به عنوان یکی از مهمترین اشخاص ادارات آموزش و پرورش می بایست اعتقاد به اجرای دقیق قانون و مقررات داشته باشند، اداره ارزیابی عملکرد را همچون تصفیه خانه ای قلمداد نمود که نیروها با عبور از آن پالایش می شوند و اضافه کرد: اگر مدیران سالم، کارامد و متخصص را انتخاب کنیم؛ مشکلات به حداقل می رسد.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با تصریح بر کیفیت در امور و ارزیابی ها، در خصوص اجرای دقیق پروژه مهر و ثبت نام دانش آموزان و آزمون انتخاب و انتصاب مدیران تاکید نمود و گفت: با حفظ روحیه ایثار و از خودگذشتکی و دفاع از آموزش و پرورش، نظارت دقیق بر کیفیت و روند آموزشی و پرورشی مدارس داشته باشید.
وی بر عدم دریافت وجه در هنگام ثبت نام و فعال نمودن پایگاه های اصلی و فرعی ثبت نام در مناطق تاکید کرد و افزود: با ساماندهی صحیح و دقیق رضایتمندی کامل ایجاد خواهد شد و از اتلاف منابع نیز جلوگیری شد.
همچنین گراوند رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهر تهران نیز با تاکید بر نظارت مستقیم بر ثبت نام مدارس و توجیه و آموزش بازرسان، خواستار پیگیری تشکیل کارگروه های تخصصی نظارت و ارزیابی و بازدید از مدارس جهت آماده سازی و بازگشایی واحدهای آموزشی در سال تحصیلی آینده شد.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 15