En
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398
کد 4757

ساماندهی عادلانه عامل توسعه عدالت اجتماعی است

تحریریه خبر- مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت که ساماندهی عادلانه عامل توسعه عدالت اجتماعی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عبدالرضا فولادوند در جلسه کمیته ساماندهی منطقه 2 اظهار داشت: از تلاش های خوبی که در زمینه ی ساماندهی نیروی انسانی در منطقه 2 صورت گرفته کمال تشکر را داشته و بتوانیم با همراهی هم در سال تحصیلی جدید از بحران کمبود نیروی انسانی خارج شویم.
وی افزود: 6 هزار و 800 نفر از همکاران شهر تهران در سال تحصیلی جدید بازنشسته خواهند شد و قریب به 2200 نفر نیز از بازنشستگان سنوات گذشته بودند که با ما همکاری داشتند و با اضافه کردن ساعت حق التدریس به این آمار، چالشی است که برای آموزش و پرورش وجود دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: از عوامل توسعه عدالت اجتماعی ساماندهی عادلانه می باشد و همکاران از برخوردهای نابرابر گلایه دارند و این هنر ماست که با درک درست و تشخیص مشکلات همکاران، ساماندهی را مطلوب انجام دهیم.
فولادوند از تلاش های آموزش و پرورش منطقه 2 تقدیر و تشکر کرد و گفت: اگر هر نیروی آموزشی در جایگاه خود ساماندهی نشود این یعنی ضرر و زیان به اقتصاد کشور است.
وی افزود: آموزش و پرورش متعلق به همه مردم است و من امیدوارم در ساماندهی قانونمند عمل کند.
همچنین میرشفیعی مدیر آموزش و پرورش منطقه 2 در ادامه اظهارکرد:ساماندهی نیروی انسانی را اولویت کاری خود قرار داده کمال تشکر را دارم و منطقه 2 نیز ساماندهی را در بخش دانش آموزی، نیروی انسانی و فضا شروع کرده که امیدوارم منطقه با داشتن قریب به 80 هزار دانش آموز ، 3500 همکار فرهنگی و بالغ بر 12000 هزار نیروی آموزشی در مدارس غیردولتی بتواند سال تحصیلی جدید را بدون دغدغه و آرامش شروع کند.
گفتنی است در این جلسه کارشناسان مقاطع تحصیلی منطقه نیز مطالب و موارد مهم در خصوص ساماندهی را بیان کردند.
انتهای پیام/
 

 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 3