En
تاریخ : دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
کد 4453

برگزاری شورای هماهنگی روابط عمومی به پیشرفت راندمان کاری کمک می کند

تحریریه خبر- سرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران گفت: نشست شورای هماهنگی می تواند تعامل و دوستی را بین مجموعه های دولتی و خصوصی افزایش دهد و راندمان و پیشرفت اطلاع رسانی را در این مجموعه ها بالا ببرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "ایمان قربانی" در نخستین نشست شورای هماهنگی و روابط عمومی شرکت های دولتی و خصوصی شهر تهران که به منظور هماهنگی بیشتر در فرمانداری تهران برگزار شد اظهار داشت: این نشست ها می تواند تعامل و دوستی را برقرار کند و در چگونگی رفع مشکلات  موثر باشد.
وی با بیان اینکه ظرفیت و توان بخش خصوصی می تواند با همکاری بخش دولتی همپوشانی و کمک به سزایی در رونق تولید کشور داشته باشد گفت: برگزاری چنین نشست های مدونی می تواند در موارد مختلفی از جمله بیمه های تامین اجتماعی، وام های بانکی و موارد مختلفی که برخی صنایع بخش خصوصی با آن دست و پنجه نرم می کنند، راهگشا باشد.
قربانی روابط عمومی را چشم بینای دستگاه ها برشمرد و گفت: نیروهای روابط عمومی آیینه و چشم انداز هر بخش را به خوبی معرفی می کنند.
وی ادامه داد: کنار هم بودن بخش دولتی و خصوصی برای ایجاد تعامل با سایر دستگاه های فرصت به سزایی است.
سرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران پیشنهاد کرد تا نماینده صنایع و بخش های مختلف مشکلات را مشخص تا از طریق ارتباطی که در این نشست صورت می گیرد، نواقص را از طریق دستگاه های متولی پیگیری کنند.
" هوشمند سفیدی" عضو هیئت موسس و دبیرکل خانه روابط عمومی ایران ضمن اشاره به ایجاد شورای هماهنگی روابط عمومی افزود: این تشکل ها و شوراها می تواند منشا اثر خیر باشد و می تواند در راستای ارتقاء منزلت  و جایگاه  روابط عمومی ها گام های اساسی برداشت.
در این نشست سفیدی همچنین در خصوص نقش روابط عمومی و نوع برقراری  ارتباط در حوزه روابط عمومی ها سخن گفت.
"صابری "مدیر ورابط عمومی سازمان ملی استاندارد در این نشست به تشکیل مجمع اطلاع رسانی سه قوه که چند سال پیش طرحش استارت خورد اشاره کرد .
"مسعود معظمی" دبیر خانه توسعه اجرایی شورای روابط عمومی، هدف از نشست را توسعه روابط دانست .
وی با بیان اینکه درصدد هستیم تا آموزش و ترویج اطلاعات مورد نیاز را داشته باشیم خاطر نشان کرد: در این نشست چهره های مختلف و مشکلات و کمبودها را مطرح تا بتوان با برنامه جامع به پیشرفت چشمگیری در بخش روابط عمومی دست یابیم.
معظمی همچنین افزود: در صدد هستیم اواخر خرداد ماه هیات تجاری از 9 کشور از جمله قطر، هند، روسه، سوریه و هند را در کشورمان برگزار کنیم .
" حاج محمدی" مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران در این نشست گفت: از طریق تعاونی و بخش خصوصی در صدد هستیم تا به توسعه و رونق کشور کمک کنیم.
وی با بیان اینکه آذر ماه سال گذشته اجلاس سران تعاونی ها آسیا وا قیانوسیه به میزبانی ایران برگزار شد گفت: این اجلاس برای نخستین بار در جهت همکاری بیشتر برگزار که 170 میهمان ویژه  در آن شرکت کردند.
"میثم طهرانی" فیزیکدان و تحیلگر حوزه روابط عمومی  گفت: باید به اقتضای شرایط و تحولات در این بخش گام برداشت چرا که مطالعات و روند در این حوزه در حال دگرگونی است.
وی به ایجاد صندوق فرصت ها و ظرفیت های ملی پرداخت و افزو.د: روابط عمومی ها باید در شرایط فعلی شرایط و ابزار های تاثیر گذار را بشناسند.
همچنین "زیارتی" مدیر بخش ارتباطات خبرگزاری فارس  با بیان اینکه اخبار از طریق دستگاه های خصوصی و از طریق مدیران روابط عمومی منتقل می شود گفت: مدیران روابط عمومی سازمان ها باید اهداف سازمان خود را به درستی معرفی نمایند همان طور که در بسیاری از کشور ها انتقال داده ها و اطلاعات بسیار مطرح است.
در این نشست برخی از مدیران روابط عمومی با مطرح کردن موضوعات به اهداف و همکاری بیشتر توجه داشتند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 47