En
تاریخ : دوشنبه 20 اسفند 1397
کد 4277

جلسه شورای مهارت آموزی در محیط کار واقعی شهرستان تهران برگزار شد

تحریریه خبر- سومین جلسه شورای مهارت آموزی در محیط کار واقعی شهرستان تهران به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران در تالار اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، " احمد اسماعیلی راد"  ضمن اشاره به عملکرد مثبت دستگاه های متولی در اجرای طرح مهارت آموزی افزود: در سال 97 مجموع کل  اشتغال در نظر گرفته شده برای شهرستان تهران بصورت کامل محقق گردیده است و امیدواریم در سال جدید ضمن ادامه این روند،  با توجه به جمعیت شهرستان تهران فراتر از میزان تعهدات تعیین شده بتوانیم در عرصه مهارت آموزی فعالیت نماییم.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران  ضمن اشاره به استفاده از ظرفیت های موجود در تهران جهت  اطلاع رسانی مردم و شهروندان افزود: در اجرای طرح مهارت آموزی می توان از ظرفیت دستگاه ها و ارگان هایی نظیر کاریابی ها، پایگاه های اطلاع رسانی شهرداری مناطق مختلف تهران، کمیته امداد امام خمینی(ره) ، سازمان بهزیستی، آموزش و پرورش، سازمان زندانها، پایگاه های بسیج و سازمان های تابعه آن، دانشگاه ها و .. بهره برد.
در این نشست  در خصوص طرح مهارت‏آموزی در محیط کار واقعی  و سامانه جدید طرح کارورزی و مهارت‏آموزی در محیط کار واقعی جهت اجرا در سال 98 و نقاط ضعف و قوت این طرح بحث و گفتگو شد ، همچنین از عوامل اجرایی طرح مهارت آمورزی  تقدیر و تشکر شد.
 انتهای پیام/  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 28