En
تاریخ : يکشنبه 19 اسفند 1397
کد 4274

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران: روستاهای استان تهران می تواند مقصد سفرهای یک روزه و چند روزه گردشگران باشد

تحریریه خبر- مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با اظهار اینکه توسعه پایدار گردشگری در نگاه یکسان به گردشگری شهری و روستایی است گفت : روستاهای استان تهران می تواند مقصد سفرهای یک روزه و چند روزه گردشگران باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "دلاور بزرگ نیا" مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: " طرح روستاگردی بهاری با هدف معرفی مقاصد گردشگری کمتر شناخته شده و حمایت از گردشگری روستایی در ایام نوروز 98 اجرا می شود.
مدیر کل میراث فرهنگی استان گفت: گردشگران و پایتخت نشینان به دلیل موقعیت جغرافیایی استان تهران می توانند بهار زیبا و چشم نوازی را در روستاهای هدف گردشگری به ویژه در شهرستان های شمیرانات ، دماوند ، فیروزکوه و شهریار تجربه کنند.
مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت : برای اولین سال اقامتگاه های بوم گردی میزبان گردشگران نورزی هستند که این مسئله ظرفیت اقامت چند روزه را در روستاهای هدف گردشگری استان تهران فراهم کرده است.
وی خاطر نشان کرد علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت اداره کل میراث فرهنگی استان تهران به نشانیwww.tehran.ichto.ir از  مقاصد گردشگری روستایی و اقامت گاه های بوم گردی  استان تهران اطلاعات لازم را کسب کنند.
انتهای پیام/
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 12