En
تاریخ : يکشنبه 19 اسفند 1397
کد 4273

مسابقه فیلم و عکس موبایلی "تهران دوست داشتنی"

تحریریه خبر- مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران از برگزاری مسابقه عکس و فیلم موبایلی "تهران دوست داشتنی " به مناسبت نوروز 98 و با مشارکت انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "دلاور بزرگ نیا" مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با اظهار اینکه «هدف کلی این مسابقه معطوف به مباحث حرفه‌ای عکاسی نیست افزود:هدف کلی معرفی جاذبه های دیدنی تهران از نگاه شهروندان و گردشگرانی است که در ایام نوروز از پایتخت دیدار می کنند.
مدیر کل میراث فرهنگی تهران تصریح کرد : «برگزاری مسابقات عکس موبایلی حساس کردن عموم هموطنان به داشته های تاریخی ، فرهنگی و طبیعی است که ممکن است روزانه بدون توجه به آن بارها از کنارش عبور کنند و ایام نوروز بهترین فرصت برای بازدید شهروندان از این داشته ها است.
شهرام علیمحمدی معاون گردشگری استان تهران گفت : تمامی جشنواره ها و مسابقات نوروزی با هدف نشاط اجتماعی به ویژه برای گروه سنی جوانان و نوجوانان برگزار می شود.
علیمحمدی افزود : ثبت زیبایی های دیدنی تهران در ایام نوروز نیازمند مشارکت عمومی است و برگزاری مسابقه عکس و فیلم تهران میتواند خاطرات نوروز پایتخت را ماندگار کنند.
معاون گردشگری استان تهران ادامه داد : برندگان مسابقه "تهران دوست داشتنی" به صورت روزانه در ایام نوروز معرفی می شود و در پایایان هر روز 4 جایزه دو میلیون ریالی به برندگان اعطا می شود.
وی خاطر نشان کرد: علاقه مندان به منظور اطلاع از نحوه ارسال آثار و ارزیابی آثار برگزیده در مسابقه می توانند از تاریخ 20 اسفندماه به سایت اداره کل میراث فرهنگی استان تهران به نشانی www.tehran.ichto.ir مراجعه نمایند.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 5