En
تاریخ : دوشنبه 13 اسفند 1397
کد 4263

جلسه هماهنگی دهیاران بخش آفتاب در خصوص اطلاع رسانی برگزار شد

تحریریه خبر- جلسه هماهنگی دهیاران بخش آفتاب در خصوص اطلاع رسانی به ریاست" حمید صالح" جانشین بخشدار آفتاب و با حضور " ایمان قربانی" سرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران و دهیاران بخش در تالار اجتماعات این بخشداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران،  صالح در این نشست ضمن اشاره به ایجاد هماهنگی و تعامل موثر دهیاران برای اطلاع رسانی در بخش، افزود: تمامی دهیاران بخش آفتاب باید با محوریت بخشداری در ارسال اخبار و اطلاعات زمینه پیشرفت و تعالی بخش را فراهم آورند.
وی افزود: ارتباط بیشتر دهیاران در این راستا باعث ایجاد وحدت رویه وهم افزایی بیشتر در بخش می شود و این مهم در رفع مشکلات و معضلات بخش و نیز ارتقاء سطح زندگی مردم اثرات بسیار مطلوبی خواهد داشت.
قربانی مسئول روابط عمومی فرمانداری تهران برقراری ارتباط رایانه ای واینترنتی (بصورت شبکه) بین دهیاری ها وبخشداری ها در راستای اطلاع رسانی به موقع به مردم را بسیار حائز اهمیت دانست و به ارتقای جایگاه روابط عمومی در ادارات تاکید کرد و افزود: ارائه عملکرد هر دستگاه منوط به ارسال به موقع اخبار وگزارشات آن دستگاه است.
قربانی مسئول روابط عمومی فرمانداری تهران برگزاری این نشست را نقطه عطفی در رشد و پیشرفت بخش عنوان کرد و افزود: امروزه ارتباطات  و اخبار در کل دنیا با کسری از ثانیه منتشر می شود ، ارسال  اخبار ازسوی دهیاریها به بخشداری با استفاده از اینترنت می تواند به انتشار اخبار کمک موثری نماید.
وی  در خصوص  عدم شفاف سازی اخبار و اطلاعات افزود:ارایه اخبار ناصحیح زمینه ایجاد شایعه را فراهم می آورد و غالب نارضایتی های موجود در جامعه از نبود شفاف سازی یا عدم اطلاع رسانی وآگاه سازی به موقع  است.
 قربانی وجود بارگاه مقدس بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در بخش آفتاب را موهبتی بزرگ عنوان کرد و افزود: ارتباط بخشداری آفتاب با حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) در جهت گردآوری اخبار و اطلاعات و آگاهی بخشی مردم در زمینه ارایه خدمات به مردم و زائران در مناسبت های مختلف مهم است، همچنین دهیاری ها و بخشداری ها وظایف خطیری در زمینه اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و ارایه اخبار فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و... در روستاها بر عهده دارند و باید به صورت مستمر در این راستا گزارشات لازم را در قالب خبر منشر نمایند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 74