En
تاریخ : دوشنبه 15 بهمن 1397
کد 4215

جلسه توسعه زیر ساخت های ارتباطی و تقویت اینترنت روستایی حوزه بخش کن برگزار شد

تحریریه خبر- جلسه توسعه زیر ساخت های ارتباطی و تقویت اینترنت روستایی حوزه بخش کن به ریاست "لطف اله پرندین" بخشدار کن و با حضور دهیاران روستاهای تابعه بخش کن، رئیس شورای اسلامی کن، و نمایندگان و کارشناسان شرکت ارتباطات سیار، ایرانسل و مخابرات در تالار اجتماعات این بخشداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ؛ پرندین ضمن اشاره به اهمیت فضای مجازی و استفاده روزانه مردم از این تکنولوژی برای انجام امور خود، افزود: نیاز به اینترنت در روستاهای تهران برای انجام امور روزمره  امری ضروری است و به همین منظور توسعه زیرساخت های ارتباطی و رفع مشکلات اینترنت روستاها باید به صورت ویژه  توسط دستگاه های ذی ربط به شکل جدی پیگیری گردد.
در این نشست دهیاران روستاهای بخش به بیان مشکلات و سختی های روستاهای خود در  رابطه با نبود زیرساخت های ارتباطی  پرداختند ، عدم آنتن دهی و ضعیف  بودن اینترنت همراه اول و ایرانسل در روستاها، قطع برق و به دنبال آن قطع تلفن و تمام وسیله های ارتباطی روستا، وجود مشکل در خط تلفن ثابت و....  از موارد مطروحه در این نشست بود.
در ادامه مقرر شد مسوولان و نمایندگان اپراتورهای مخابراتی ضمن بررسی مشکلات و کاستی موجود برای رفع سریع تر این معضلات اقدام نمایند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 21