En
تاریخ : چهارشنبه 10 بهمن 1397
کد 4209

اولین نشست مجمع روابط عمومی شهر تهران برگزار شد

تحریریه خبر- مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران ضمن اشاره به اهمیت و نقش روابط عمومی ها در پاسخگویی به افکار عمومی ، افزود: تشکیل شورای روابط عمومی شهر تهران برای ایجاد هماهنگی، تبادل اطلاعات و ارتقای وضعیت کیفی واحدهای روابط عمومی می تواند در راستای هم افزایی و تعامل سازمان ها ، ادارات، نهادها ، شرکت ها و ... نقش بسیار موثری ایفا کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران؛ "ایمان قربانی" در اولین نشست مجمع روابط عمومی شهر تهران به اهمیت و نقش اساسی روابط عمومی در حفظ و گسترش فعالیت سازنده سازمان تاکید کرد و افزود: روابط عمومی هر سازمان برای اثرگذاری و ارتقاء جایگاه با داشتن برنامه جامع وظایف سنگینی بر عهده دارد.
وی ادامه داد: روابط عمومی هر دستگاه و ارگان مبلغ و بیان کننده استعداد ها و توانایی های آن دستگاه است و در واقع به نوعی عملکرد و توانایی یک مدیر را به منصه ظهور می رساند از این رو رسالتی عظیم دارد.
قربانی در ادامه با اشاره به تشکیل شورای روابط عمومی کلان شهر تهران گفت: شورای روابط عمومی شهر تهران شورایی حرفه ای در عرصه شهر تهران است که فرماندار تهران به عنوان رییس شورا ، مدیر روابط عمومی فرمانداری به عنوان دبیر شورا، هفت نفر از منتخبین به عنوان هیات رییسه شورا ، یک نفر به عنوان بازرس و یک نفر به عنوان خزانه دار  این شورا انتخاب می شود وهفت کمیته تخصصی حاصل فعالیت این شورا است.
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران به برگزاری مستمر این نشست ها اشاره کرد و گفت:  پس از تعیین اعضای شورا و کمیته های ذیل آن، اساسنامه با حضور اعضای مجمع تدوین خواهد شد.
گفتنی است در این نشست بسیاری از مدیران دستگاه های اجرایی مختلف تهران حضور داشتند که ضمن ارایه نقطه نظرات ، راهکارهایی در خصوص تقویت ارتباط و تعامل بهتر و گسترده بین سازمان ها ارایه نمودند.
همچنین "دکتر طهرانی" مطالبی در خصوص پارادایم مطالعات روند به عنوان ابزاری برای تصمیم گیری و برنامه ریزی در حوزه مدیریت روابط عمومی ارایه نمود.
مطالعات روند ، کاربرد اصول علمی برای شناسایی، تحلیل و طراحی روش ها به منظور بهینه سازی عملیات مدیریت با تمرکز بر فرآیند تصمیم است.
انتهای پیام/

 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 62