En
تاریخ : سه شنبه 9 بهمن 1397
کد 4208

فرماندار تهران از افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شهرستان تهران در دهه فجر انقلاب خبر داد

تحریریه خبر-معاون استاندار و فرماندار تهران در خصوص پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: تعداد 151 پروژه با اعتبار بالغ بر 695 میلیارد تومان در سطح شهرستان تهران افتتاح و کلنگ زنی می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، " عیسی فرهادی" در جلسه بررسی پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی شهرستان تهران با اشاره به افتتاح 151 پروژه با اعتبار 695 میلیارد تومان در شهرستان تهران افزود: از این تعداد 122 پروژه با اعتبار 491 میلیارد تومان افتتاح و 29 پروژه با اعتبار 204 میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.
وی افزود: مطابق برآورد اولیه در این پروژه‌ها برای حداقل ۱۱۴۴ نفر اشتغال زایی مستقیم ایجاد شده است.
فرماندار تهران ادامه داد: عمده پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، گاز رسانی، توزیع برق و برق منطقه‌ای، مخابرات، راه آهن و فرودگاه، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و گردشگری، بهداشت و درمان و دانشگاه‌های علوم پزشکی، آب و فاضلاب، نوسازی مدارس، ورزش و جوانان و عمران و آبادانی روستاها است.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره برگزاری جشن پیروزی انقلاب در دو روستای شهرستان تهران اشاره کرد و افزود: در سطح شهرستان تهران امسال کار جدیدی انجام خواهد شد که جشن پیروزی انقلاب به همراه مدیران شهرستانی و استاندار تهران در یکی از روستاهای این شهرستان برگزار خواهد شد.
وی افزود: سه شنبه هفته آینده از ساعت ۱۴ تا ساعت ۱۷ این جشن تحت عنوان همایشی با محوریت تقدیر از خادمان روستا انجام می‌شود.
این همایش در روستای هاجر آباد که پس از انقلاب اسلامی احیا شده و امروز از روستاهای زیبای شهرستان تهران محسوب می‌شود برگزار خواهد شد و اقدامات بزرگی نظیر گازرسانی، احیای قنات و چاه‌های آب شرب انجام شده است که به اطلاع عموم شرکت کنندگان و مردم می‌رسد.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 79