En
تاریخ : يکشنبه 7 بهمن 1397
کد 4203

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران بر مدیریت منابع و مصرف بهینه آب تاکید کرد

تحریریه خبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران در بازدید از پروژه¬های آب و خاک شهرستان تهران ضمن تأکید بر ضرورت مدیریت منابع و مصرف آب، گفت: بهره¬گیری از دانش و تکنولوژی روز جهت افزایش راندمان آبیاری مؤثر است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، در این بازدیدکه مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران نیز حضور داشت از پروژه های آب و خاک در دست اجرای شهرستان تهران بازدید شد.
"جبرئیل برادری" مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران هدف از اجرای سامانه­های نوین آبیاری را افزایش راندمان آبی، صرفه جویی و کاهش مصرف آب، ارتقاء بهره­وری و افزایش عملکرد عنوان کرد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران ضمن تأکید بر ضرورت مدیریت منابع و مصرف آب، بهره­گیری از دانش و تکنولوژی روز را جهت افزایش راندمان آبیاری مؤثر دانست.
وی افزود: بازدید مستمر از طرح­های مذکور در راستای تسریع در اجرای دقیق­تر و هر چه بهتر پروژه­ها و رفع موانع و مشکلات موجود صورت می­گیرد.
در این راستا "امین روشنی" مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با هیئت همراه از دو طرح آبیاری تحت فشار بخش آفتاب با عنوان مزارع تلیسه 12 هکتاری، مزارع چاپخانه 19 هکتاری و همچنین مزارع کلزای شرکت کشت و صنعت جماران بازدیدکرد.
پس از بازدید جلسه­ای با هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت جماران در محل شرکت برگزار گردید که طی آن پروژه­های در دست اجرای آب و خاک و مشکلات مربوطه مورد بحث و بررسی و تصمیم­گیری قرار گرفت.
انتهای پیام/
 
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 16