En
تاریخ : چهارشنبه 26 دي 1397
کد 4190

معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان تهران از اشتغال 700 نفر در هتل پنج ستار غرب تهران خبر داد

تحریریه خبر- معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان تهران گفت: پروژه هتل پنج ستاره در غرب شهر تهران با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و برتر روز دنیا در بخشی از زمینی به مساحت 42500 متر مربع و زیربنای 15091 مترمربع در دست اجرا می باشد که پس از بهره برداری 700 نفر در این هتل مشغول به کار خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "علیرضا جعفری" معاون سرمایه گذاری استان تهران با اعلام این خبر گفت: پروژه هتل 5 ستاره غرب تهران با ویژگی های منحصر به فرد و تحت لیسانس شرکت خارجی ( فرموند ) منطبق با استانداردهای شاخص در سطح بین الملل در مرحله تکمیل و راه اندازی قرار دارد. این هتل در 15 طبقه دارای 376 اتاق و 752 تخت و سایر فضاهای جانبی مناسب متشکل از رستوران ها، تالارهای پذیرایی و سالن های متعدد منطبق با ضوابط فنی و معماری هتل های 5 ستاره می باشد.
جعفری ادامه داد: تاکنون پیشرفت فیزیکی پروژه مذکور 80 درصد بوده و پیش بینی می شود در شش ماهه اول سال 98 با حجم سرمایه گذاری 8000 میلیارد ریال و اشتغال 700 نفر به مرحله بهره برداری برسد.
وجود بازارهای متعدد و مختلف و فضاهای پیرامونی جاذب و همچنین همجواری با دریاچه خلیج فارس و متریال ساخت و پیش بینی سرویس و خدمات استاندارد از شاخص های بارز این هتل به شمار می رود.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 13