En
تاریخ : يکشنبه 16 دي 1397
کد 4174

برای ساماندهی معتادین متجاهر ظرفیت پنج هزار نفری اردوگاه شهید زیادیان فرصت مناسبی است

تحریریه خبر-معاون استاندار و فرماندار تهران ایجاد فضای مناسب برای ساماندهی معتادین متجاهر در اردوگاه شهید زیادیان را فرصتی مناسب عنوان کرد و افزود: دستگاه های مختلف پای کار بیایند تا از این ظرفیت برای کاهش آسیب های اجتماعی شهر تهران استفاده بهینه شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، " عیسی فرهادی" در جلسه بررسی و اتحاذ تصمیم در خصوص مشکلات اردوگاه شهید زیادیان ضمن اشاره به حضور معتادین متجاهر در جامعه افزود: مسئله اعتیاد بنیان خانواده را هدف قرار داده و زمینه ساز آسیب های دیگر است ، رفع مشکلات این حوزه نیاز به همکاری تمامی دستگاه ها و  آحاد مختلف جامعه دارد.
فرماندار تهران در خصوص مشکلات گاز، آب و برق این اردوگاه ضمن تاکید به همکاری دستگاه های خدمات رسان افزود: استفاده چند منظوره از این مکان با دایر کردن امکانات و تجهیزات امکان پذیر است و از این مکان می توان در شرایط بحران و حوادث غیر مترقبه نیز استفاده نمود.
فرهادی ضمن اشاره به استفاده از هزینه دولتی برای آماده سازی اردوگاه شهید زیادیان افزود: دستگاه های ذی ربط باید برای بهبود وضعیت شهر و استفاده اقشار آسیب دیده که نیازمند ساماندهی و رسیدگی می باشند از امکانات موجود در دستگاه متبوع خود به شکل بهینه بهره برده و در ایجاد و احیای زیرساخت های این مکان فعال تر عمل نمایند.
 در این نشست "سردار یزدی" فرمانده سپاه حضرت محمدرسول ا... تهران بزرگ، "غلامحسین آرام" معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران و مدیران، مسوولان و نمایندگانی از شرکت آب و فاضلاب استان تهران، شرکت گاز استان تهران، شرکت توزیع برق نواحی استان تهران و شهرداری  منطقه 15 تهران حضور داشتند.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 119