En
تاریخ : چهارشنبه 12 دي 1397
کد 4167

فرماندار تهران: بازرسی از صنوف در مناطق 20 گانه تهران استمرار خواهد داشت

تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران ضمن اشاره به نظارت و کنترل بر عملکرد اصناف ، افزود: تیم بازرسی فرمانداری تهران با هماهنگی و تعامل سایر دستگاه ها به صورت هفتگی از مناطق مختلف شهر تهران بازدید میدانی خواهد داشت.
به گزارش تحریریه خبر روابط عمومی فرمانداری تهران، "عیسی فرهادی" در خصوص بازرسی و بازدید سرزده تیم بازرسی فرمانداری تهران از صنوف مختلف تهران در سطح منطقه 15  گفت: طی گزارشات شهروندان تهرانی در خصوص کم فروشی، مسایل بهداشتی و سایر موارد ، اداره بازرسی فرمانداری با حضور دستگاه های ذی ربط از سطح شهر بازدید میدانی به عمل آورد تا موارد گزارش شده مورد بازرسی و اقدام قرار گیرد.
معاون استاندار و فرماندار تهران به استمرار این گونه بازدید ها تاکید کرد و افزود: رسیدگی به شکایات و درخواست های مردم از وظایف خطیر اداره بازرسی تهران است که به صورت هفتگی این نظارت در سطح اصناف مختلف در مناطق20 گانه ادامه خواهد داشت.
وی افزود:  ناظرین اصلی بر عملکرد و اداره شهر، مردم هستند و باید با همکاری با دستگاه های نظارتی و اجرایی و ارسال گزارش تخلفات در سطح شهر در تحقق اهداف حقوق شهروندی پیشقدم باشند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 23