En
تاریخ : يکشنبه 9 دي 1397
کد 4160

ظرفیت های سرمایه گذاری در گردشگری سلامت تهران بررسی شد.

ظرفیت های سرمایه گذاری در گردشگری سلامت تهران بررسی شد.

.
   به گزارش  روابط عمومی فرمانداری تهران، علیرضا جعفری  معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: در دومین جلسه کارگروه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری  تهران  وضعیت موجود و ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری سلامت مورد بررسی قرار گرفت. در حوزه گردشگری پزشکی  به دلیل وجود تجهیزات روز  بیمارستانی  و کادر درمانی و پزشکان به نام و همچنین هزینه پایین درمان، فرصت های سرمایه گذاری مناسبی در ایجاد هتل بیمارستان و دهکده های سلامت وجود دارد.
علیرضا جعفری ادامه داد : بانک اطلاعاتی از فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری سلامت جمع آوری و در قالب بسته های سرمایه گذاری در اختیار سرمایه گذاران بخش خصوصی قرار می گیرد.
جعفری با اعلام اینکه : وجود چشمه های معدنی در شهرستان های فیروزکوه و دماوند ظرفیت تاسیس کمپ های گردشگری سلامت و حمام های سنتی با خواص درمانی را نیز پیش روی سرمایه گذاران قرار داده است افزود : اولین گام در توسعه گردشگری سلامت تبیین آورده اقتصادی این حوزه  برای سرمایه گذران بخش خصوصی و جوامع محلی  است.  او در پایان خاطر نشان کرد : در دومین کارگروه میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری که در سالن جلسات استانداری تهران برگزار گردید طرح پروژه گردشگری در عرصه 45 هکتاری در شهرستان اسلامشهر و مسائل و مشکلات موقوفه سردار فیروزکوهی واقع در شهرستان فیروزکوه نیز مورد بررسی قرار گرفت. انتهای پیام /
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 20