En
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 4109

فرماندار تهران: مشکلات شهروندان تهرانی در مناطق مختلف در حال پیگیری است

تحریریه خبر- فرماندار تهران ضمن اشاره به برگزاری مستمر جلسات پیگیری مشکلات اهالی مناطق بیست گانه تهران افزود: برگزاری این جلسات می تواند بسیاری از مشکلات مردم را مرتفع و نتایج موثری داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران،"عیسی فرهادی "در جلسه بررسی مشکلات اهالی منطقه ۱۸ که در محل مسجد امام حسن مجتبی (ع) برگزار می‌شد، گفت: در جلساتی که سال گذشته در منطقه 18 برگزار شد، با حضور یک نفر از هر محله ی  و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی  مشکلات بررسی شد و پس از تشکیل دبیرخانه بررسی مشکلات مناطق تهران ۱۹ مصوبه تنها برای منطقه ۱۸ در این جلسه داشتیم.
وی ادامه داد: بخشی از این 19 مصوبه انجام و مابقی در حال پیگیری است.
فرهادی به برگزاری جلسه یکشنبه‌های آخر هر ماه با حضور نمایندگان مردم ۲۰ منطقه شهر تهران در فرمانداری و حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: تمامی مشکلات و همچنین مصوبات قبلی در این جلسات مورد بررسی قرار می‌گیرد.
فرهادی ادامه داد: قطعا تا سال آینده برگزاری این جلسات می‌تواند منشأ خیر برای تمامی مناطق تهران باشد و در جهت حل مشکلات آنها گام‌های مؤثری برداشته شود.
فرماندار تهران از دلسوزی و پیگیری شهردار منطقه18 تهران  که تمامی مشکلات شهروندان را پیگیری می‌کند، تقدیر کرد و گفت: می توان این انتظار را داشت که به زودی و در پی 19 مصوبه مربوط به این منطقه مشکلات شهروندان حل و فصل شود.
فرهادی همچنین از غلامحسین آرام، معاون عمرانی خود، که مسئولیت دبیرخانه جلسات حل مشکلات اهالی مناطق تهران را برعهده دارد، برای پیگیری‌ها و تشکیل جلسات مکرر برای حل مشکلات شهروندان قدردانی کرد.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 47