En
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 4106

ارایه بسته‌های تشویقی برای نوسازی بافت‌های فرسوده منطقه ۱۸ تهران الزامی است

تحریریه خبر-نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به وجود بسته‌های تشویقی برای بافت‌های فرسوده و استفاده از این بسته ها تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، پروانه مافی در جلسه بررسی مشکلات اهالی منطقه ۱۸ که در محل مسجد امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد ضمن اشاره به کارآمدی شهرداری منطقه 18 در پیگیری ، کارآمدی ، احصا و حل مشکلات منطقه  گفت: ساماندهی منطقه تقی‌آباد نمونه بارز خدمات ارایه شده توسط این شهرداری است که با برنامه‌ریزی و تلاش دلسوزانه و همکاری فرمانداری و سایر دستگاه‌ها ساماندهی شد.
مافی اجرای پروژه های مختلف در منطقه 18 را بیانگر فرهنگ خوب منطقه دانست و به پیگیری موثر موضاعات تاکید کرد.
 نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به شهردار منطقه ۱۸ گفت: اهالی منطقه ۱۸ نسبت به دو پروژه این منطقه با عنوان ۷۶ متری شهید بروجردی و پروژه بهار که ۹ سال است به اتمام نرسیده، اعتراض دارند. این اعتراض به حق است و باید این موضوع به طور جد پیگیری شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع بازنگری طرح تفصیلی اشاره کرد و افزود: بازنگری طرح تفصیلی شهر تهران توسط شورای شهر و شهرداری در حال پیگیری است. لذا برای مشکلات اهالی منطقه ۱۸ در این برهه زمانی باید نسبت به تدقیق طرح تفصیلی در این منطقه توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
مافی به مشکلات بازار آهن در این منطقه اشاره کرد و ادامه داد: بازار آهن در دل منطقه مسکونی قرار گرفته و زیست‌پذیری در این محدوده را با مشکل مواجه کرده است لذا باید این موضوع ساماندهی شود و تدبیری اندیشیده شود که این بازار توسعه پیدا نکند تا طرح ساماندهی آن تدوین و اجرا شود.
وی به نبود بازار میوه و تره بار در محله یافت اشاره کرد و افزود: نیاز است که شهردار این منطقه این موضوع را پیگیری کند و مردم منطقه نیز از این نعمت بهره‌مند شوند.
نماینده مردم تهران در مجلس بسته‌های تشویقی برای بافت‌های فرسوده در نظر گرفته شده اما متاسفانه در این منطقه این بسته‌ها به متقاضیان داده نمی‌شود که باید این موضوع نیز توسط شهردار منطقه پیگیری شود تا رکود نوسازی در این منطقه از بین برود.
انتهای پیام/

 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 20