En
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397
کد 4102

همزمان با 12 آذر روز جهانی معلولان، از هنرمندان برتر صنایع دستی موسسه نیکوکاری رعد تقدیر شد

تحریریه خبر- مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران به مناسبت روز جهانی معلولان با حضور در موسسه نیکوکاری رعد از هنرمندان برتر صنایع دستی در رشته های سفال و معرق روی چوب با اهداء لوح سپاس قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "دلاور بزرگ نیا" مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران ضمن اشاره به آموزش مهارت های صنایع دستی برای ایجاد اشتغال پایدار برای افراد دارای معلولیت افزود : حس مشارکت اجتماعی و فعالیت شغلی درجامعه می تواند در درمان افراد دارای معلولیت بسیار موثر و راه گشا باشد .
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران به شرایط جسمانی افراد دارای معلولیت و مشکل پیش روی آن ها در عرضه محصولات تولیدی در رشته های صنایع دستی  گفت: دنبال شرایطی هستیم تا امکان فروش در فضای مجازی و شرکت در نمایشگاه های صنایع دستی برای توانیابان را فراهم و تسهیل نماییم.
وی ادامه داد : این آمادگی وجود دارد تا در راستای افزایش نشاط اجتماعی برای افراد دارای معلولیت پاراتورهای تهران  برای توانیابان موسسه رعد برگزار شود.
گفتنی است توانیابان موسسه نیکوکاری رعد در سه رشته سفالگری ، معرق چوب و چرم دوزی در حال آموزش و تولید آثار صنایع دستی می باشند.
انتهای پیام/
 
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 12