En
تاریخ : يکشنبه 11 آذر 1397
کد 4098

معاون فرماندار تهران به ساماندهی تولیدات حاصل از مشاغل خانگی تاکید کرد

تحریریه خبر- معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری تهران در پنجمین جلسه شورای کشاورزی شهرستان تهران ضمن اشاره به توسعه مشاغل خانگی در تهران با توجه به جمعیت موجود افزود: نظارت و آموزش شهروندان در مشاغل خانگی زمینه رشد قانونمند را فراهم می کند و باید ساماندهی لازم در این خصوص صورت پذیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، " احمد اسماعیلی راد" در خصوص محصولات و تولیدات مشاغل خانگی  ضمن اشاره به اقدام سلامت محور افزود: همانطور که در دنیا ،کشور ما  از نظر بهداشت و سلامت در حد استاندارد قرار داد، افراد دارای مشاغل خانگی باید طبق ضوابط در درجه اول سلامت مردم  و مسایل بهداشتی را در اولویت قراردهند.
معاون فرماندار در خصوص پشتیبانی از کارآفرینان مشاغل خانگی افزود: در تهران و کلان شهرها باید با همکاری همه جانبه  دستگاه های ذی ربط تسهیلات ویژه به کارآفرینان  اختصاص یابد تا  شاهد گسترش ضابطه مند این گونه مشاغل باشیم.
اسماعیلی راد در خصوص واگذاری غرف میادین میوه و تره بار افزود: با همکاری شهرداری  و فرمانداری ، ساماندهی این غرف انجام شده است و موانع واگذاری غرف به اتحادیه تعاونی ماهیان گرم آبی و سردآبی نیز پس از بررسی ، مرتفع خواهد شد.
 در این نشست گزارشی از مسایل و مشکلات مشاغل خانگی و کسب  و کارهای کوچک، موانع واگذاری غرف به اتحادیه تعاونی ماهیان گرم آبی و سردآبی در پایانه پیروزی ارایه شد همچنین  اداره دامپزشکی شهرستان تهران گزارشی از مسایل  و مشکلات مربوط به دامپزشکی در کنترل فرآورده های دامی، نظارت و کنترل فروشگاه های دامپزشکی ، زیستگاه ها، باشگاه های سوار کاری و بحث قرنطینه کردن حیوانات خانگی  و سایر موارد ارایه نمود.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 49