En
تاریخ : شنبه 3 آذر 1397
کد 4082

بخشدار آفتاب: ایجاد مراکز اداری متمرکز و مستقل یکی از نیازهای اصلی بخش آفتاب است

تحریریه خبر- بخشدار آفتاب ضمن اشاره به مسایل و مشکلات موجود در بخش آفتاب افزود: برای ارایه خدمات مطلوب به مردم بخش آفتاب، ایجاد مراکز اداری متمرکز و مستقل یکی از نیازهای اصلی بخش آفتاب است .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، " محمود صوفی "  در نشست مشورتی شوراهای اسلامی روستاهای دهیاران بخش آفتاب ضمن اشاره به مشکلات موجود در سطح بخش آفتاب،  در خصوص الحاق به بافت روستا  و عملکرد بخشداری مواردی را مطرح کرد.
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری تهران به  مسئله آموزش دهیاران تاکید کرد و افزود: دهیاران ضمن آشنایی کافی با مفاد قانونی  و کاربرد آن ها در سطح روستاها ، باید اقدامات لازم در راستای حل مشکلات مردم را به عمل آورند.
در این نشست  "معصومه پرندوار" مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری تهران ، "مهرداد رستگار" مدیر بنیاد مسکن شهرستان تهران، اعضای شورای های اسلامی  روستاها و دهیاران بخش بعد از برگزاری نشست به همراه فرمانده کلانتری171شهید مصطفی خمینی از روستاهای جعفرآبادباقراف، صالح آبادغربی، مرتضی گرد و کارگاه های کارآفرینی در روستاها بازدید میدانی کردند و از نزدیک با مسایل و مشکلات مردم آشنا شدند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 85