En
تاریخ : سه شنبه 16 مرداد 1397
کد 3969

نشست عمومي بررسي مشكلات اهالی منطقه 4 تهران برگزار شد

تحریریه خبر- نشست عمومي بررسي مشكلات اهالی منطقه 4 تهران با حضور معاون استاندار و فرماندار تهران "عیسی فرهادی" ، جمعی از نمايندگان مجلس"مصطفی کواکبیان " ، "علیرضا محجوب" ،"سید فرید موسوی" و "محمد رضا بادامچی" ، معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران" غلامحسین آرام" ، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار تهران" عبدالعظیم رضایی" ،شهردار منطقه4 " سیدعلیرضا حسینی" و مدیران دستگاه های اجرایی در مسجد احمدیه میدان رسالت ، خیابان هنگام، خیابان فرجام، خیابان آیت در منطقه 4 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، فرماندار تهران در نشست عمومی بررسي مشكلات اهالی منطقه 4 تهران ضمن اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی و بهایی که مردم برای استقلال کشور دادند، افزود: مردم منطقه 4 تهران نیز دوهزار شهید برای پیروزی انقلاب اسلامی هدیه دادند.
وی افزود: بعد ازگذشت  40 سال از  پیروزی انقلاب اسلامی،  محاصره و تحریم های زیادی را پشت سر گذاشته ایم و موفقیت های بسیاری به دست آورده ایم، ارتقا ظرفیت در زمینه های علوم پزشکی، تسهیلات دانشجویی و غیره بدست آوردیم و حال نیز باید دست به دست هم دهیم تا مشکلات پیش رو را حل کنیم.
معاون استاندار تهران ضمن اشاره به اختلاف افکنی دشمن افزود: این اختلافات برای دشمن سودهایی به دنبال دارد از این رو ما باید زیرکانه عمل کنیم و از تفرقه بپرهیزم. امروزه پایداری و استقامت مردم به جایی رسیده که آمریکا یک طرفه خواهان مذاکره با ماست که البته باید اثبات کند با چه ابزاری صداقت خود را می‌خواهد نشان دهد.
وی ادامه داد: امروز ایران به قدرتی تبدیل شده که بخش  اعظمی از کشورهایی که یکپارچه علیه ما بودند از ما حمایت می‌کنند.
فرهادی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی ویژگی های منطقه 4 اشاره کرد و گفت: منطقه 4 یکی از بهترین مناطق تهران است که به صورت میانگین 34 متر مربع فضای سبز دارد این در حالی است که میانگین فضای سبز در تهران 16 متر است، همچنین دراین منطقه زیر 17هکتار بافت فرسوده وجود دارد این در حالی است که در کل شهر تهران  ۳۸۰۰ هکتار بافت فرسوده موجود است.
فرهادی به ظرفیت بالای شورایاری های این منطقه با 20 محله اشاره کرد و گفت: از ظرفیت این شورایاری ها باید برای کاهش آسیب های اجتماعی،مسایل محیط زیستی و ارتباط بین محلات بهره گرفت.
فرماندار تهران افزود: 5 کلانتری در این منطقه وجود دارد ولی هنوز این ظرفیت وجود داردکه چند کلانتری دیگر برای بهبود وضعیت امنیتی افزوده شود و اگر دو هزار متر به این امر اختصاص یابد دو کلانتری به مجموع پنج کلانتری افزود می شود.
فرهادی همچنین به لزوم رفع مشکلات بهداشتی شهروندان این منطقه تاکید کرد و گفت: سه بیمارستان فوق تخصصی در حال احداث است که یکی در غرب تهران در مرحله سفت‌کاری است و دیگری در شهر آفتاب و مورد سوم در شرق تهران در منطقه 4 که 7 هکتار زمین نیاز دارد ولی 4 هکتار آن تامین شده است.
وی ادامه داد: ظرفیت تخت های بیمارستانی با ایجاد سه بیمارستان فوق تخصصی در تهران تکمیل خواهد شد.
در  این نشست  مردم ، اعضاي شوراياري ها ، شهردار منطقه ، مسوولان اجرايي منطقه چهار هریک مشکلاتی را در حوزه های مختلف بیان نمودند که پس از بررسی  برای حل این مسایل راهکارهایی ارایه نمودند و مقرر شد طی جلسات فرمانداری تهران این مشکلات  به صورت ویژه مرتفع شود.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 86