En
تاریخ : شنبه 13 مرداد 1397
کد 3965

در فرمانداری تهران برگزار شد؛

جلسه قرارگاه آسیب های اجتماعی منطقه12

تحریریه خبر- جلسه بررسی مسایل و آسیب های اجتماعی منطقه12به ریاست معاون استاندار و فرماندار تهران در تالار اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، در این نشست در خصوص جمع آوری معتادین متجاهر شوش، مولوی و دروازه غار و اقدامات صورت گرفته بحث و گفت گو شد .
"عیسی فرهادی" فرماندار تهران به کمبود فضا برای ایجاد پایگاه خدمات اجتماعی اشاره کرد و گفت: در صورت وجود مکان های مناسب و شناسایی ظرفیت های ادارات و دستگاه ها می توان میزان آسیب های اجتماعی را تا حد مطلوبی کاهش داد.
وی در مورد آموزش به دانش آموزان و خانواده ها  به ظرفیت های موجود در آموزش و پرورش باهمکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و افزود: محله شوش، مولوی و دروازه غار 36 مدرسه دارد که می توان از ظرفیت کلاس های آن برای آموزش در حوزه پیشگیری و سلامت گام های موثری برداشت.
فرهادی به جمع آوری ، ساماندهی و غربال گری معتادین متجاهر تاکید نمود و ادامه داد: وجود مدد سراهای شهرداری و کلینک های مددکاری و مشارکت همه دستگاه های عضو قرارگاه بویژه بسیج و فاتب در جمع آوری  وبهزیستی و کمیته امداد امام خمینی و ...  همچنین آحاد مختلف مردم کار ساماندهی و بازگشت به زندگی و سلامت  این افراد را می توان به شکل عملیاتی انجام داد.
در  این نشست هریک از دستگاه های ذی ربط مشکلاتی را در حوزه  آسیب های اجتماعی علی الخصوص معتادین  بیان نمودند که پس از بررسی  برای حل این مسایل راهکارهایی ارایه نمودند و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
انتهای پیام
/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 105