En
تاریخ : پنجشنبه 11 مرداد 1397
کد 3962

در بخشداری آفتاب برگزار شد؛

جلسه شورای بهداشت دررابطه باوضعیت آب شرب روستاهای فاقد خدمات شرکت آبفار

تحریریه خبر-جلسه شورای بهداشت دررابطه باوضعیت آب شرب روستاهای فاقد شرکت آبفار به ریاست معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران در تالار اجتماعات بخشداری آفتاب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، “غلامحسین آرام” در این نشست ضمن تاکید به اهمیت سلامت و رعایت اصول بهداشتی مردم  گفت: سلامت مردم در حوزه بهداشت و درمان از اولویت های دولت تدبیر و امید است و در خصوص مسایل بهداشتی و سلامت مردم قول مساعد برای همکاری هرچه بیشتر داد.
“ محمودصوفی” بخشدار آفتاب نیز به رعایت مسایل بهداشتی در مورد آب شرب تاکید کرد و گفت:شرکت آب وفاضلاب روستایی تهران ومرکزبهداشت جنوب تهران
درخصوص آب شرب روستاها باید کنترل و نظارت  کافی داشته و آب مصرفی مردم روستا را بصورت کاملا بهداشتی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
بخشدار آفتاب بازدید میدانی و نیز تهیه وتدارک منبع ودستگاه کولرزنی برای روستاهای زیر ۲۰ خانوار فاقد پوشش خدماتی شرکت آبفار  و روستاهایی نظیر دانگه، دینارآباد، خورایین، میان آباد ، لهک و ... را الزامی عنوان کرد و مقرر شد این مهم صورت پذیرد.
در این نشست که روز سه شنبه برگزار شد مدیران،مسوولان و نمایندگانی از مرکزبهداشت جنوب تهران ، شرکت آب وفاضلاب روستایی شهرستان تهران وسایراعضای شورای بهداشت بخش آفتاب حضور داشتند ودر خصوص روستاهای زیر ۲۰ خانوار که فاقد پوشش خدماتی شرکت آبفار بودند تصمیم گیری شد.
انتهای پیام/ 

  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 86