En
تاریخ : سه شنبه 9 مرداد 1397
کد 3961

نشست عمومي بررسي مشكلات اهالی منطقه 6 تهران برگزار شد

تحریریه خبر- نشست عمومي بررسي مشكلات اهالی منطقه 6 تهران با حضور معاون استاندار و فرماندار تهران "عیسی فرهادی" ، جمعی از نمايندگان مجلس"مصطفی کواکبیان " ، "علیرضا محجوب" ،"سید فرید موسوی" ، "محسن علیجانی زمانی" و"علی نوبخت حقیقی" ، معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران" غلامحسین آرام" ، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار تهران" عبدالعظیم رضایی" ،شهردار منطقه6 " محمد رضا دهداری پور" و مدیران دستگاه های اجرایی در مسجد سادات خیابان سید جمال الدین اسد آبادی واقع در منطقه 6 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، " عیسی فرهادی" ضمن اشاره به ظرفیت های خوب این منطقه گفت: منطقه شش، زیر یک هکتار بافت فرسوده دارد در صورتی که در تهران  3800 هکتار بافت فرسوده موجود است.
وی  از دیگر ظرفیت های منطقه 6 به وجود 13 ایستگاه مترو  اشاره کرد که 7 ایستگاه آن در حال فعالیت و 6 ایستگاه نیز در حال تکمیل است.
فرماندار تهران سرانه فضای سبز در شهر تهران را 16 متر عنوان کرد و گفت: این درحالی است که سرانه فضای سبز منطقه شش، 14  می باشد و تنها با 2متر اختلاف روبرو است.
فرهادی از دیگر ویژگی های منطقه وجود 32 بیمارستان و مراکز پزشکی، 85 مرکز آموزش عالی و 196 واحد آموزشی دانست و ادامه داد: همه مدارس این منطقه به صورت یک شیفت استفاده می‌شود.
معاون استاندار گفت: 231 مرکز فرهنگی و 31 مرکز ورزشی ، 25 واحد فضای سبز، 42 واحد اقامتی، 74 آژانس هوایی و 33 باب مسجد از جمله ظرفیت های مهم در منطقه 6 است و ادامه داد: این در حالی است که در برخی مناطق تهران با 400 هزار نفر جمعیت چنین امکاناتی وجود ندارد البته مردم این منطقه مسایل و مشکلاتی دارند که در جلسات متشکله از سوی فرمانداری تهران بصورت ویژه این مشکلات مرتفع می گردد.
در  این نشست  مردم ، اعضاي شوراياري ها ، شهردار منطقه ، مسوولان اجرايي منطقه شش هریک مشکلاتی را در حوزه های مختلف بیان نمودند که پس از بررسی  برای حل این مسایل راهکارهایی ارایه نمودند و مقرر شد طی جلسات فرمانداری تهران این مشکلات رفع شود.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 139