En
تاریخ : سه شنبه 19 تير 1397
کد 3939

در بخشداری آفتاب برگزار شد؛

جلسه شورای بهداشت بخش آفتاب

تحریریه خبر- جلسه شورای بهداشت بخش آفتاب به ریاست "حمید صالح" معاون بخشداری آفتاب و با حضور اعضای دائمی شورای بهداشت ، نمایندگان حوزه قضایی بخش، شهرداری منطقه 19 تهران، پزشکان و کارشناسان بهداشت جنوب تهران، شبکه دامپزشکی شهرستان تهران، محیط زیست، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، در این جلسه معاون بخشداری آفتاب ضمن تشریح موضوع بهداشت محیط و تفکیک آن از مقوله حفاظت از محیط زیست ، علت نامگذاری بیماری تب کریمه کنگو و وجه تسمیه آن را توضیح داد و بر لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه تاکید کرد.
معاون بخشدار افزود : باید با محوریت مرکز بهداشت و شبکه دامپزشکی سطح آگاهی مردم را در این زمینه ارتقاء داد و با همکاری شهرداران و دهیاران و همچنین جلوگیری از کشتار غیر مجاز، از شیوع این بیماری جلوگیری نمود.
صالح در بخش دیگری از سخنان خود به جمع آوری سگ های ولگرد تاکید کرد و مقرر شد با تشکیل کمیته ای ذیل این شورا و با حضور محیط زیست، شبکه بهداشت، حوزه قضایی، شهرداری منطقه 19 تهران، دهیاران و شوراها در مورد این موضوع تصمیمات لازم اتخاذ و اقدامات مناسب انجام گردد.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 149