En
تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397
کد 3937

فرماندار تهران :زمین 5 مورد ازکلانتری های مورد نیاز شهرستان تهران تا آخر هفته تحویل خواهد شد

تحریریه خبر- فرماندار تهران ضمن اشاره به اهمیت وجود کلانتری ها در تهران افزود: با پیگیری های فرمانداری زمین 5 مورد ازکلانتری های مورد نیاز شهرستان تهران تا آخر هفته تحویل خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران،"عیسی فرهادی" به افزایش تعداد کلانتری پایتخت با توجه به تراکم جمعیتی آن تاکید کرد و افزود:  با پیگیری های فرمانداری تهران زمین 5 مورد ازکلانتری های مورد نیاز شهرستان تهران تا آخر هفته تحویل خواهد شد و ابزار امیدواری کرد که با همکاری شهردار ، شورای شهر و راه و شهرسازی بتوان در حل مشکلات شهروندان تهرانی و افزایش امنیت که خواسته تمام مردم مناطق تهران است گام های موثری برداشته شود.
معاون استاندار و فرماندار تهران  ضمن اشاره به اهمیت موضوع امنیت افزود: تامین امنیت مردم از نان شب واجب تر است و جمهوری اسلامی ایران علی رغم تنش ها و نا امنی ها در کشورهای همسایه اش از  امن ترین کشورهای دنیا محسوب می شود. نعمت امنیت و سلامت تواماً معنا پیدا می کند ولی به یقین می توان گفت که امنیت حتی از سلامت هم می تواند با اهمیت تر باشد.
وی افزود: وزارت راه و شهرسازی، شهرداری تهران و فرمانداری تهران به عنوان دستگاه های اجرایی در احداث کلانتری های مورد نیاز شهر تهران وظایف خطیری بر عهده دارند و این ارگان ها در راستای فراهم نمودن امنیت شهروندان تلاشی مضاعف خواهند داشت.
در این نشست که به ریاست فرماندار تهران و  با حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران برگزار شد،  مدیران، و نمایندگانی از اداره کل را ه و شهرسازی استان تهران، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران، معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و مدیریت تدوین قوانین و امور شوراهای شهرداری تهران نیز حضور داشتند.
در این نشست پس از بحث و گفتگو با ارایه راهکارها و پیشنهادات ، تصمیمات لازم در قالب مصوبه اتخاذ گردید.
انتهای پیام/
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 73