En
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397
کد 3917

جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تهران برگزار شد

تحریریه خبر- اولین جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تهران در سال جاری امروز(چهارشنبه) به ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران در تالا اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، "عبدالعظیم رضایی" موضوع بهداشت و مسایل مرتبط با آن را با اهمیت عنوان نمود و گفت: با پیشرفت های علمی و چشمگیر در حوزه سلامت  و اقدامات اجرایی دولت در برنامه تحول نظام سلامت و تلاش در بهبود وضعیت بخش بهداشت و درمان امروز رضایتمندی خوبی بین اقشار مختلف مردم در این زمینه وجود دارد.
معاون سیاسی فرمانداری تهران افزود: با توجه به آغاز فصل گرما و ضرورت آمادگی برای مقابله با بروز و شیوع بیماری های روده ای منتقله از آب و غذا (التور) و مشکلات و چالش های مرتبط با حوزه آب شرب در مناطق شهری و روستایی باید اقدامات پیشگیرانه از سوی تمامی دستگاه های ذی ربط صورت پذیرد و آگاهی لازم در این خصوص به عموم مردم  داده شود.
رضایی همچنین افزود در خصوص بیماری های منتقل از آب و غذا باید احتمال های موجود حتی در حد بسیار کم را نیز پیش بینی و در این زمینه حساسیت ویژه ای داشته باشیم تا کوچکترین مشکلی برای مردم و شهروندان بوجود نیاید.
 در این نشست مشکلات و چالش های مرتبط با حوزه آب شرب در مناطق شهری و روستایی بررسی و راهکارهای علمی و عملی برای مقابله با بروز بیماری های روده ای منتقله از آب و غذا  ارایه گردید و پس از بحث و گفتگو تصمیمات لازم در قالب مصوبه اتخاذ گردید.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 136