En
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397
کد 3916

معاون فرماندار تهران: اوقات فراغت نوجوانان و جوانان به عنوان گرانبها ترین سرمایه کشور باید مورد توجه قرار گیرد

تحریریه خبر- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران به برنامه ریزی مدون در زمینه اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: توجه به نوجوانان و جوانان به عنوان سرمایه گرانبهای کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، "عبدالعظیم رضایی" به ضرورت توجه به  اوقات فراغت و اتخاذ رویکردهای مناسب در این زمینه تاکید کرد و گفت: ما موظف هستیم برای اوقات فراغت جوانان کشور که مهمترین سرمایه و ذخیره کشور هستند با اتخاذ رویکرد مناسب و با توجه به شرایط حاکم بر جامعه به نحوه درست و شایسته  برنامه ریزی کنیم.
وی افزود: مسایل مربوط به جوانان اهمیت ویژه ای دارد که ما به عنوان متولیان این امر باید شرایط پیگیری و اجرای آن را فراهم کنیم.
معاون فرماندار تهران در امر خدمت رسانی، به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در آموزش و پروش و ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت های این دستگاه ها می توان کل جامعه هدف که همان جوانان هستند را پوشش داد تا  اوقات فراغت جوانان و دغدغه ای که جامعه و خانواده نسبت به آینده جوانان و سرنوشت آن ها دارند به شیوه ای درست با همکاری همه ارگان های ذی ربط مرتفع شود.
در این نشست هر یک از ارگان های ذی ربط به بیان اقدامات انجام شده توسط دستگاه متبوع خود پرداخته و پیشنهاداتی را پیرامون ساماندهی اوقات فراغت نوجوانان ، جوانان و عموم مردم در ایام تابستان ارایه کردند.
جلسه اوقات فراغت نوجوانان و جوانان شهرستان تهران ، به ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران و با حضور مدیران و مسوولان و نمایندگانی از دستگاه های و ادارات استانی و شهرستانی در تالار اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 150