En
تاریخ : يکشنبه 13 خرداد 1397
کد 3911

جلسه ستاد گرامی داشت هفته محیط زیست شهرستان تهران برگزار شد

تحریریه خبر- دومین جلسه ستاد گرامی داشت هفته محیط زیست شهرستان تهران امروز(یکشنبه) به ریاست معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری تهران در تالار اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، " احمد اسمعیل وند" ضمن اشاره به اهداف نامگذاری هفته محیط زیست گفت: برای کمک و همکاری آحاد مختلف جامعه در مسایل مرتبط با محیط زیست  و حفظ و ترویج فرهنگ و اخلاق زیست محیطی  و نیز  بخشیدن چهره انسانی به فعالیت های محیط زیست باید با برنامه ریزی اصولی و مدون گام برداریم و از ظرفیت های موجود در جامعه به صورت مطلوب  و بهینه بهره ببریم.
معاون فرماندار به شعار جهانی محیط زیست بعنوان "حذف آلودگی پلاستیکی" اشاره کرد و گفت: ارگان ها و دستگاه های ذی ربط برای برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی برای خانواده ها و تمامی اقشار جامعه باید با جدیت ورود پیدا کنند و فرهنگ چگونه زیستن و نگهداری از محیط زیست را ترویج کنند.
 وی همچنین به بحث فعالت محیط زیست در قالب برنامه مدیریت سبز با الویت تفکیک زباله، تقویت فضای سبز، کاهش مصرف آب، کاغذ و انرژی تاکید کرد.
در این نشست همچنین به پاک سازی رودخانه کن اشاره شدو این موضوع به عنوان یکی از برنامه های موجود در هفته گرامی داشت محیط زیست عنوان گردید.
انتهای پیام/  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 112