En
تاریخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
کد 3878

نمایشگاه دایمی دستاوردها و توانمندی های کارآفرینان با هدف حمایت از تولید ملی در منطقه 14 تهران افتتاح شد

تحریریه خبر- نمایشگاه دایمی دستاوردها و توانمندی های کارآفرینان با هدف حمایت از تولید ملی و تحقق پیام مقام معظم رهبری با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، صندوق کارآفرینی امید و شهرداری منطقه ١٤ ، در این منطقه افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی و  اموربین الملل فرمانداری تهران، "اکبر نعمتی" مدیر سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در آیین افتتاح نمایشگاه دایمی دستاوردها و توانمندی های کارآفرینان شهرداری منطقه ١٤ ، ضمن اشاره  به منویات مقام معظم رهبری و حمایت از کالای ایرانی گفت:  مدیریت شهری با استفاده از زیر ساخت ها و فضاهای در اختیار و حمایت از کارآفرینان، اقدام به راه اندازی فروشگاه دست آفرین در منطقه  ١٤ کرد .
وی افزود : در همین راستا مراکزی در اختیار کارآفرینان و صاحبان کسب و کار گذاشته شد تا علاوه بر بازاریابی بتوانند محصولات خود را برای عموم عرضه نمایند تا از این طریق اعتماد همه جانبه مردم به کالای ایرانی جلب شود.
سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران بیان کرد: فروشگاه دست آفرین با هدف اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال، حمایت از کالای ایرانی، کمک به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی و کسب و کارهای کوچک، دایر شده است .
نعمتی توجه و حمایت ویژه از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار را زمینه ساز رشد و بالندگی کشور دانست و خاطر نشان کرد: حمایت از  تولیدات  کالای ایرانی چرخ اقتصاد و زندگی خانواده ایرانی را به حرکت در می آورد و موجب می‌شود محصولات ایرانی توان رقابت با مشابه خارجی را پیدا کند.
وی راه‌اندازی ٢٢ فروشگاه دایمی دست آفرین در سطح مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران، ایجاد شبکه بزرگ فروشگاه‌های دست آفرین ، حمایت از کارآفرینان و کسب و کارهای نوپا ، مشاوره و فروش را از جمله چشم اندازهای کارآفرینی مطرح کرد.
وی تشکیل شورای تخصصی کسب و کار منطقه ، بررسی آنالیز قیمت پیشنهادی تولید کننده ، تعیین قیمت نهایی کالا و درج با سود ٥ درصد ، کد گذاری ،تبلیغات محیطی و ... را از موارد مهم در خصوص شیوه های اجرایی کار بر شمرد .
 محصولات قابل ارایه در فروشگاه دست آفرین منطقه ١٤ شامل انواع صنایع دستی، پوشاک و مواد غذایی فاسد نشدنی می باشد.
انتهای پیام/
 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 226