En
تاریخ : سه شنبه 7 فروردين 1397
کد 3842

فرماندار تهران از ساخت ۱۸۰ هتل و رستوران در آینده نزدیک خبر داد

تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران ضمن اشاره به ساخت 180 هتل و رستوران در تهران گفت: قطعا بهره برداری از ساخت هتل ها و رستوران ها در آینده نزدیک و نیز تکمیل بزرگراه تهران-شمال گامی موثر در توسعه صنعت گردشگری خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران ،"عیسی فرهادی " با بیان اینکه حدود ۱۸۰ هتل و رستوران در دست ساخت و اقدام داریم،افزود: طبیعتا با آماده سازی این اماکن گام دیگری در راستای تقویت زیر ساخت های گردشگری برداشته ایم.
فرماندار تهران اضافه کرد: تکمیل بزرگراه تهران-شمال نیز می تواند به موضوع جذب گردشگر برای شهر تهران و توسعه گردشگری کمک شایانی کند.
فرهادی در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری شهرداری تهران ضمن اظهار رضایتمندی از عملکرد شهرداری تهران تصریح کرد: در بحث راهنمایی و اسکان مسافران نوروزی، برنامه ریزی خوبی صورت گرفته و در حال اجرایی شدن است.
وی افزود: برای خدمات دهی به شهروندان تهرانی، مسافران نوروزی و گردشگران اقدامات مطلوبی از سوی شهرداری  تهران ارایه شده است.
فرماندار تهران همچنین از افزایش مسافران نوروزی شهر تهران در سال ۹۷ در مقایسه با سنوات قبل خبر داد و گفت: در صدد تقویت زیر ساخت های گردشگری شهر تهران هستیم.
فرهادی به راه اندازی تورهای تهرانگردی با برنامه غنی و منسجم اشاره کرد و گفت: یکی از  اقدامات بسیار خوب شهرداری تهران در ترویج فرهنگ و صنعت گردشگردی و جذب گردشگر تورهای تهرانگردی است.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 170