En
تاریخ : يکشنبه 13 اسفند 1396
کد 3813

مدیران و کارکنان منابع طبیعی با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند

تحریریه خبر - مدیران و کارکنان منابع طبیعی با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) واقع در بخش آفتاب با آرمان های امام راحل تجدید میثاق نمودند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، در آستانه هفته منابع طبیعی و آبخیزداری (21-15 اسفند) مدیران و کارکنان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره)  با آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
در این مراسم "خلیل آقایی" رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای والامقام گفت: امام خمینی (ره) به ملت ایران درس استکبارستیزی، خودباوری و روی پای خود ایستادن را آموخت اما با این وجود با تمام تلاش هایی که انجام شده است فاصله زیادی با تحقق آرمان ها و خواسته های امام راحل داریم که نیاز است در این راستا فعالیت بیشتری صورت پذیرد.
وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) تأکید فراوان بر وحدت و خدمت به مردم داشت اظهار کرد: مسوولان کشور و تمام ملت بزرگ ایران اسلامی باید با وحدت کلمه در راه خدمت رسانی مطلوب به مردم تلاش داشته باشند و در این راه از هیچ کوششی فروگذاری نکنند.
در این مراسم شرکت کنندگان با نثار تاج گل و قرائت فاتحه، به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر ادای احترام کردند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 259