En
تاریخ : دوشنبه 17 شهريور 1393
کد 354

میلاد حضرت معصومه (س) را روز دختران آفتاب می نامیم/ دختران شهدا عزیزان نظام هستند

هاشمی عنوان کرد: روز تولد حضرت معصومه (س) را روز دختران آفتاب اعلام خواهیم کرد تا هرچه در توان داریم در مناسبت های مختلف خدمات مثبتی را انجام داده باشیم
اختصاصی/ پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران/ فاطمه کامکار/،نخستین همایش دختران آفتاب "تجلیل از دختران شهدا و ایثارگران استان تهران" با حضور سیدحسین هاشمی استاندار تهران،محمد علی صمیمی رییس بنیاد شهید تهران،ابراهیم طاهر نژاد رییس بنیاد شهید شهرستان ها و زهرا ساعی مشاور امور زنان و معاونان استاندار برگزار شد.

در این همایش استاندار تهران خطاب به دختران شاهد عنوان کرد: شما عزت جامعه و عزیزان این نظام هستید که خون پدران شما تضمین کننده انقلاب است.

هاشمی گفت: در دنیایی که فضای مجازی و ماهواره بر آن غلبه کرده است این نظام بدون مکتب عاشورا به حیات خود ادامه نمی تواند ادامه دهد.

وی با اشاره به دفاع ایران از حقوق خود در مجامع افزود: با افتخار  و به عنوان عضو کوچکی این مملکت می گویم که ایران تنها کشوری است که در تمام مجامع بین المللی حرف خودش را می زند، این انقلاب رهبرانی داشته و دارد که کم نظیر بودند.

استاندار تهران تاکید کرد: عزت ما عزتی است که نمی شود با چیز دیگری آن را مقایسه کرد و نباید مقایسه شود.

وی افزود: زمانی که مرجعیت تشیع در عراق به پا خواست، مردم جان خود را فدا کردندو از حمایت های معنوی و فکری کشور ما برخوردار شدند و توانستند متجاوزان را متوقف کنند.

هاشمی خطاب به دختران ایثارگر گفت: شما فرزندان پدرانی هستید که باید فرزندان رشید، شجاع و دانشمند تربیت کنید و جامع را به دست خود بگیرید و در مقابل افرادی که دل شما را خدشه دار می کند با علم و تحصیلات خود آن ها را کنار بزنید و این جواب دندان شکنی در مقابل چنین افرادی است.

وی با استناد به سخنان مقام معظم رهبری اظهار داشت: دقت کنید که مقام معظم رهبری چه سخنانی را و با چه مکانیزمی بیان می کنند. ایشان می دانند این دولت در کنار ملت است و مطمئن باشید مشکلات این نظام برطرف خواهد شد.

استاندار تهران با اشاره به دیدار هایی که از خانواده های شهدا انجام می دهند عنوان کرد: پایان سفرهای استانی، زمانی که به دیدار خانواده های شهدا می روم تمام خستگی ام در طول روز رفع می شود و این شیرین ترین لحظه برای من است که باید بگویم این کار را  وظیفه خود می دانم و افتخار می کنم.

هاشمی عنوان کرد: روز تولد حضرت معصومه (ص) را روز دختران آفتاب اعلام خواهیم کرد تا هرچه در توان داریم در مناسبت های مختلف خدمات مثبتی را انجام داده باشیم.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 192