En
تاریخ : شنبه 28 مرداد 1396
کد 3437

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی توسعه بیمه اجتماعی روستائیان ، کشاورزان و عشایر بخش مرکزی تهران

تحریریه خبر-سومین جلسه ستاد هماهنگی توسعه بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان بخش مرکزی تهران به ریاست بخشدار مرکزی درمحل دفتر شورای اسلامی این بخش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، "حسین سروری" بخشدار مرکزی تهران ضمن تشکر از حضوراعضاء ستادبویژه نمایندگان صندوق بیمه تامین اجتماعی  کشاورزان و روستائیان و عشایراستان ، مشارکت همه  دست اندر کاران و نخبگان روستا را خواستار شد و گفت:با مشارکت همه جانبه در این راستا و با رویکرد گسترش بیمه اجتماعی در جهت کاهش فاصله طبقاتی جمعیت روستائی و شهری ، کاهش محرومیت و گسترش عدالت اجتماعی گام های موثر تری  برخواهیم داشت.
وی افزود: نسبت به استقرار نماینده صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در روستاهای بخش مرکزی در قالب  میز خدمت در دهیاریها  مشکلات  در این حوزه مرتفع خواهد شد.
سروری همچنین نقش بانوان را در ترویج صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر مهم ارزیابی و بیان کرد که زنان می توانند نقش اثر گذارو مهمی در ارتقا ء سطح اجتماعی روستاها داشته  باشند.
در ادامه پس از بحث و تبادل نظر راهکار هایی ارایه شد و مصوبات لازم جهت بهره گیری از این طرح تصویب شد.
 
روسای شوراهای اسلامی ، دهیاران وامام جماعت روستا ،فرماندهان بسیج خواهران و برادران روستا ، چند تن از معتمدین و فرهیختگان روستاهای بخش مرکزی نیز در این  جلسه حضور داشتند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 301