En
تاریخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396
کد 3417

بخشدار مرکزی تهران: روستاهای این بخش به مناطق گردشگری تبدیل می شوند

تحریریه خبر – بخشدار مرکزی تهران، در بازدید از نمایشگاه توانمندی های بانوان روستاهای این بخش، با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های بالای اهالی در خصوص صنایع دستی، تولیدات کشاورزی و دامی، آشپزی و قالی بافی و نیز موقعیت جغرافیایی این روستاها، گفت: روستاهای بخش مرکزی تهران به منطقه گردشگری تبدیل می شوند.
به گزارش تحریریه خبر روابط عمومی فرمانداری تهران، "حسین سروری" بر  قابلیت های این روستاها برای تبدیل به منطقه گردشگری، تاکید کرد و گفت: بخشداری و دیگر دستگاه های اداری در زمینه حمایت مالی و ارایه تسهیلات بانکی از طریق معرفی کار آفرینان و تولید کنندگان به صندوق توسعه کار آفرینی همکاری خواهند کرد.
 

 
بخشدار مرکزی تهران همچنین در نشست صمیمی با مردم روستاها و برگزار کنندگان این نمایشگاه ضمن تشکر و قدردانی و ابراز رضایت از برگزاری این نمایشگاه بر توسعه و گسترش و تقویت این گونه فعالیت های مردمی، تاکید کرد.
در این بازدید "مائده سجادیان" مشاور امور بانوان فرماندار تهران و تنی چند از مدیران و مسوولان بخشداری مرکزی، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی تهران نیز حضور داشتند.


 
در ادامه این مراسم، خانم سجادیان نیز با تشکر و ابراز رضایت از برپایی این نمایشگاه خواستار  تعامل بیشتر بانوان روستاهای تابع بخشداری مرکزی با امور بانوان فرمانداری تهران شد.
وی همچنین در خصوص طرح بیمه دولت برای بانوان سرپرست خانواده و بانوان بالای 50 سال  توضیحاتی ارایه کرد .
در پایان مراسم مردم روستاهای بخش از نزدیک مشکلات و مسائل خود را با بخشدار مطرح نمودند و بخشدار و هیات همراه بازدیدی از سطح روستاها بعمل آوردند.
 

بر اساس این گزارش در نمایشگاه توانمندی های بانوان روستاهای بخش مرکزی تهران، توانمندی های بانوان روستایی در زمینه های گوناگون از جمله صنایع دستی، تولیدات کشاورزی و دامی، آشپزی و قالی بافی در مسجد روستای "همه سین" به نمایش درآمد.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 552