En
تاریخ : دوشنبه 10 شهريور 1393
کد 337

معاون استاندار تهران: مدیران کم حوصله از مسئولیت های سنگین خود کنار بروند

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: مدیرانی که ظرفیت، توان و حوصله لازم برای برخورد مناسب و درشان نظام جمهوری اسلامی با مشکلات حوزه مسئولیت خود ندارند کناره گیری کنند.
سید شهاب الدین چاوشی روز دوشنبه در شورای اداری شهرستان پردیس اظهار کرد: مدیرانی که توانایی لازم را ندارند از مسئولیت های سنگین خود کناره گرفته و فضا را برای خدمتگزاران با فکر و توانمند باز کنند تا موجبات استمرار عذاب الهی را برای خود فراهم نکنند.

وی با تاکید بر نقش سازمان های دولتی در جلب اعتماد عمومی مردم گفت: سیستم اداری ناکارآمد بلای جان نظام جمهوری اسلامی شده است.

چاوشی اصلی ترین اولویت دولت تدبیر و امید را در اصلاح و تحول نظام اداری کشور دانست و بیان کرد: نظام اداری موجود، سامان یافتن اقتصاد، تولید و فرهنگ را اگر نه غیر ممکن که کاری دشوار خواهد کرد.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران عنوان کرد: حذف قوانین ناکارآمد، کوچک و چابک سازی سازمان های موازی و پرهزینه و فاقد کارآئی، بهره گیری از فکر و اندیشه نخبگان و بالاخره مدیریت جهادی همراه با عزم ملی در تحقق اقتصاد مقاومتی کارساز خواهد بود.

وی هدایت های معنوی مکتب اهل بیت(ع) به شرط تدبیر و حفظ امید و تقویت اعتماد عمومی مردم را از مولفه های فائق آمدن بر تمام تنگناهای اقتصاد و هجمه های فرهنگی دانست و گفت: اقتدار و عزت ما در گرو پیروی از تعالیم نورانی اسلام و قرآن است.

چاوشی با بیان این مطلب که تحریم ها و ادامه آن عامل درجا زدن یک ملت بپاخواسته با اقتدار نیست تاکید کرد: دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهیم گذاشت.
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 130