En
تاریخ : شنبه 13 خرداد 1396
کد 3298

آیین گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) در بخشداری مرکزی تهران

تحریریه خبر - آیین گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با حضور "حسین سروری " بخشدار و اقشار مختلف مردم انقلابی، ولایتمدار و روزه دار روستاهای بخش مرکزی تهران، شامل "همه سین" ، "هاجر آباد" ، "بیدک" ، "تلو " و "یان چشمه" برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تهران، این مراسم به همت دهیاری ها و شوراهای اسلامی بخش مرکزی تهران و با حضور تنی چند از مسوولان بخشداری مرکزی تهران روز شنبه سیزدهم خرداد ماه 96  و همزمان با هشتمین روز از ماه مبارک رمضان در مسجد جامع حضرت ولی عصر (عج) روستای همه سین با شکوه و معنویت خاصی به اجرا درآمد.
حجت الاسلام "خراسانی" امام جماعت و سخنران این مراسم ویژه گی های شخصیتی و اخلاقی امام خمینی (ره) را کم نظیر خواند و گفت : منش و زندگی بسیار زاهدانه و سلوک اخلاقی امام خمینی (ره) مورد توجه حتی جهانیان بود.
وی با اشاره به اینکه تمام دنیا انقلاب اسلامی را با نام امام خمینی (ره) میشناسند افزود: رفتار و عمل بنیانگذار جمهوری اسلامی برای همه ی مسوولان و زمامداران یک الگوی بسیار مناسب است و بایستی یکدیگر را به پیروی از خط ایشان در اقدام و عمل توصیه کنیم .
در ادامه میهمانان و مجریان این مراسم نماز جماعت مغرب و عشاء را به جا آوردند و سپس در ضیافت افطاری  شرکت کردند.
انتهای پیام/

 
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 362